پیش از مراسم رسمی گلکسی آنپکد تصاویر واقعی از گوشی های گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ 4 به صورت واقعی منتشر شده است که نشان می‌دهد طرح و مشخصات آن کاملاً شبیه رندرهای منتشر شده آنها است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مراسم آنپکد سامسونگ در تاریخ ۱۹ مرداد برگزار […]
پیش از مراسم رسمی گلکسی آنپکد تصاویر واقعی از گوشی های گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ 4 به صورت واقعی منتشر شده است که نشان می‌دهد طرح و مشخصات آن کاملاً شبیه رندرهای منتشر شده آنها است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مراسم آنپکد سامسونگ در تاریخ ۱۹ مرداد برگزار خواهد شد. پیش از برگزاری نیز جزئیات و خبرهای مختلفی در مورد محصولات سامسونگ که در این مراسم معرفی می‌شود منتشر شد. حتی پیش از رونمایی تصاویر واقعی از گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ نیز دیده شده است. این تصاویر توسط یک حساب کاربری در توئیتر به نام Noh_tech به اشتراک گذاشته شد. هنوز مشخص نیست که این حساب کاربری عکس های منتشر شده را از کجا آورده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 گوشی های تاشو کاملاً با مشخصات رندر های خود که پیش از این توسط سامسونگ منتشر شده بود مطابقت دارد. این دو گوشی ظاهری شبیه به نسل قبل خواهند داشت. تنها شاهد تغییرات جزئی در طراحی آن هستیم. گلکسی زد فولد ۴ دارای طراحی تک لولا است که نسبت به نسل قبلی خود دارای صفحه نمایش بیرونی عریض تر خواهد بود. همچنین فرورفتگی وسط نمایشگر داخلی نیز کمتر شده است که با گزارش های قبلی در مورد کاهش چروک صفحه نمایش تاشو مطابقت داشته است. پیش از این تصاویری از گلکسی زد فلیپ ۴ منتشر شده بود که نشان می‌داد این محصول لولاهای نازک تری نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت. همچنین صفحه نمایش بیرونی آن بزرگتر شده است.
به نظر می‌رسد سامسونگ طراحی گوشی های تاشو نسل جدید خود را همراه با تغییراتی اصلاح کرده است و برخی تغییرات مهم نیز در مشخصات فنی آن ایجاد شده است. سامسونگ در هر دو گوشی تاشو از تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 کوالکام استفاده کرد تا بتواند قدرت پردازشی این گوشی ها را افزایش دهد. همچنین دوربین های پشتی جدید نیز در گلکسی زد فولد ۴ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در زد فلیپ ۴ نیز باتری و سرعت شارژ نیز نسبت به نسل قبلی بهبودهایی داشته است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster