دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در مجموع 20 دوره آموزشی محبوب سال 2022 تا 9 شهریور ماه برای کاربران رایگان شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به گفته لینکدین (LinkedIn) میلیون‌ها نفر در طول سال برای ارتقای سطح مهارت‌های مختلف خود از دوره‌های آنلاین استفاده می‌کنند و اکنون 20 دوره آموزشی برتر سال 2022 آن به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.
لینکدین 20 دوره محبوب سال خود را تا تاریخ 31 آگوست یا 9 شهریور ماه رایگان کرده است. بنابراین تا پایان ماه جاری میلادی فرصت دارید تا این دوره‌ها را به صورت رایگان دریافت کنید.
محبوب‌ترین دوره، مجموعه‌ای 34 دقیقه‌ای در مورد هدف‌گذاری است که توسط «جسی ویترز»، کارشناس توسعه گوگل تدریس می‌شود. علاقه‌مندان در این دوره می‌تواند یاد بگیرند که چگونه اهداف استراتژیک خود را با تیم‌هایشان تنظیم کنند و به آن‌ها رسیدگی کنند.
از جمله دوره‌های قابل‌توجه دیگری که رایگان شده می‌توان به «آموزش اکسل»، «ارتباط بین فردی»، «پرورش ذهنیت رشد» و «مبانی مدیریت پروژه» اشاره کرد.
برای دریافت لیست کامل این دوره‌ها می‌توانید به پست جدید وبلاگ لینکدین مراجعه کنید.
پلتفرم آموزش الکترونیک متعلق به مایکروسافت توضیح می‌دهد که حدود 7.3 میلیون نفر در کلاس‌های برتر آن ثبت‌نام کرده‌اند که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته این میزان دو برابر شده است.
لینکدین در پست خود نوشته است:
«این فهرست نشان می‌دهد که تعهد حرفه‌ای ما نسبت به رشد شخصی، ارتباط با همکاران و تقویت صنایع دستی افزایش یافته است. با توسعه مهارت‌های بادوام در کنار مهارت‌هایی که اکنون برای انجام کارهایتان نیاز دارید، خودتان را برای موفقیت فردا و بعد از آن آماده خواهید کرد.»
علاقه کاربران به آموزش الکترونیکی در طول شیوع ویروس کرونا افزایش یافت و همچنان کاربران بسیار زیادی از این دوره‌ها استفاده می‌کنند. طبق داده‌هایی که توسط LinkedIn Learning ارائه شده، کاربران از این طریق هم مهارت‌های سبک (مانند ارتباطات و کار تیمی) و هم مهارت‌های فنی (مانند پایتون و SQL) خود را تقویت می‌کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster