امکان بزرگ‌نمایی همه‌ی فیلم‌ها در اپلیکیشن و سایت یوتیوب به‌صورت آزمایشی فراهم شد.
یوتیوب به‌تازگی در حال آزمایش قابلیت جدیدی در اپلیکیشن موبایلی خود برای مشترکان پرمیوم است که امکان بزرگ‌نمایی همه‌ی فیلم‌ها را فراهم می‌کند. به‌گزارش سایت 9to5Google، جدیدترین قابلیت آزمایشی اضافه‌شده به یوتیوب به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از دو انگشت و لمس صفحه همه‌ی فیلم‌ها را در حالت افقی یا عمودی صفحه بزرگ‌نمایی کنند.
به‌گفته یوتیوب، قابلیت بزرگ‌نمایی تا دهم شهریور امسال در حالت آزمایشی باقی می‌ماند تا معایب احتمالی آن ازطریق بازخوردهای کاربران کشف و قبل از عرضه عمومی رفع شود.
برای فعال‌کردن قابلیت بزرگ‌نمایی با دو انگشت، تنظیمات یوتیوب را در گوشی یا وب‌سایت آن باز کنید. اگر مشترک پرمیوم یوتیوب باشید، به قسمتی به نام try new features دسترسی دارید که برای استفاده از قابلیت های آزمایشی است. درحال‌حاضر، تنها قابلیت موجود در این بخش، امکان بزرگ‌نمایی فیلم‌ها است. بااین‌حال، ظاهراً پس از فعال‌سازی این گزینه، مدتی برای استفاده از آن باید صبر کنید. زمانی که قابلیت بزرگ‌نمایی با موفقیت فعال شود، امکان بزرگ‌کردن فیلم‌ها تا ۸ برابر وجود دارد.
اگرچه، پیش‌ازاین نیز، امکان بزرگ‌کردن محتوای یوتیوب با استفاده از قابلیت‌های دسترسی روی اندروید و iOS وجود داشت. همچنین، در رایانه‌های شخصی این کار به‌راحتی قابل‌انجام است ولی اضافه‌شدن این قابلیت به‌صورت رسمی و دلخواه به اپلیکیشن یوتیوب می‌تواند راحتی بیشتری را برای کاربران فراهم کند. ماه گذشته نیز، یوتیوب قابلیت تصویر در تصویر را پس از آزمایش آن با مشترکان پرمیوم برای همه‌ی کاربران آیفون و آیپد عرضه کرد. این قابلیت مدت‌ها قبل برای کاربران اندروید دردسترس قرارگرفته بود.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster