این خبر بدی برای طرفداران اروپایی گوشی‌های تاشدنی و ساعت‌های هوشمند پیشرفته سامسونگ است؛ زیرا قیمت‌ها از ۲۰ یورو تا ۲۰۰ یورو افزایش پیدا می‌کند.
زمان زیادی به رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ باقی نمانده و اکنون قیمت محصولات بعدی گلکسی توسط Steve Hemmerstoffer برای بازار اروپا فاش شده است. براساس این گزارش، گوشی‌های تاشدنی و گلکسی واچ ۵ آینده افزایش قیمت از ۲۰ یورو تا ۲۰۰ یورو را تجربه خواهند کرد.
پیش‌بینی می‌شود قیمت گلکسی فولد ۴ برای مدل پایه ۱۸۰۰ یورو (۱۸۳۴ دلار) باشد و قیمت مدل پرچم‌دار مجهز به ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی تا ۱۹۲۰ یورو (۱۹۵۵ دلار) افزایش پیدا کند. قیمت گلکسی فلیپ ۴ از ۱۱۰۹ یورو (۱۱۳۰ دلار) تا ۱۱۷۰ یورو (۱۲۱۲ دلار) خواهد بود.
در مورد ساعت‌های هوشمند، قیمت گلکسی واچ ۵ از ۳۰۰ یورو (۳۰۵ دلار) تا ۳۸۰ یورو (۳۸۷ دلار) افزایش پیدا خواهد کرد و قیمت گلکسی واچ ۵ پرو از ۴۷۰ یورو (۴۷۸ دلار) شروع و به ۵۰۰ یورو (۵۰۹ دلار) خواهد رسید.
با توجه به اینکه تبدیل‌ها بدون مالیات و تبلیغات هستند، این قیمت‌های فاش‌شده همگی بیشتر از قیمت‌های خرده‌فروشی فعلی برای مدل‌های مشابه هستند، به‌طوری که گلکسی زد فلیپ ۷۰ یورو بیشتر از زد فلیپ ۳ برای مدل پایه خود قیمت دارد. سامسونگ برای اولین‌بار است که Watch 5 Pro را عرضه می‌کند و قیمت آن ۲۰۰ یورو بیشتر از گلکسی واچ ۴ پایه خواهد بود.

بااینکه قبلاً پیش‌بینی شده بود سامسونگ قیمت گلکسی فلیپ و فولد ۴ را کاهش دهد، این گزارش‌ها از افشاگر یادشده خلاف آن را نشان می‌دهد. درهر‌حال با گذشت زمان و در جریان رویداد آنپکد ۱۹ مرداد همه‌‌ی این موارد مشخص خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster