دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
گوگل با انتشار شایعات گفته برنامه‌ای برای تعطیلی پلتفرم استریم بازی استادیا ندارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
در حالی که در روزهای گذشته شایعاتی درباره تعطیلی سرویس استریم بازی استادیا به گوش رسیده بود، گوگل حالا چنین موضوعی را تکذیب کرده و با انتشار بیانیه‌ای گفته که استادیا را تعطیل نمی‌کند.
حساب رسمی استادیا در توییتر با انتشار توییتی این موضوع را اعلام کرده و به طرفداران اطمینان داده که تلاش می‌کند تا بازی‌های بی‌نظیر بیشتری را به این پلتفرم و استادیا پرو بیاورد.
پس از اینکه حساب توییتری و وب‌سایت «Killed by Google» یک پست در فیسبوک مبنی بر تعطیلی این سرویس منتشر کرد، برخی از طرفداران استادیا تصور کردند که این سرویس به پایان راه رسیده است.
در این پست گفته شده بود که گوگل جلسه‌ای درباره آینده استادیا برگزار کرده و گفته این پلتفرم تا اواخر تابستان بسته می‌شود. طبق این پست، گوگل به دنبال استفاده از استراتژی مشابه با گوگل پلی موزیک برای استادیا است. همین شایعه کافی بود تا برخی تصور کنند که گوگل می‌خواهد این پلتفرم تقریبا نوپا را از کار بیندازد.
البته با توجه به رویکرد گوگل در قبال این پلتفرم، انتشار اخبار تعطیلی آن برای برخی طرفداران چندان تعجب برانگیز نبود. با این حال حالا گوگل رسما اعلام کرده که خبری از تعطیلی این پلتفرم نیست و همچنان بازی‌های جدیدی به آن اضافه خواهند شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster