به گفته اینستاگرام به زودی کاربران ایالات متحده امکان ثبت سفارش و پیگیری کالاهای خریداری شده خود را از بخش دایرکت خواهند داشت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام روز گذشته از ویژگی جدید این پلتفرم برای سفارش محصولات مد نظر کاربران خبر داد. به گفته این شرکت اکنون کاربران ایالات متحده […]
به گفته اینستاگرام به زودی کاربران ایالات متحده امکان ثبت سفارش و پیگیری کالاهای خریداری شده خود را از بخش دایرکت خواهند داشت.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام روز گذشته از ویژگی جدید این پلتفرم برای سفارش محصولات مد نظر کاربران خبر داد. به گفته این شرکت اکنون کاربران ایالات متحده می توانند از طریق بخش دایرکت کالاهای ارائه شده در صفحات فروشندگان را سفارش دهند و از همین بخش هزینه آن را پرداخت کرده و و این بسته ها را پیگیری کنند. خریداران نیز می توانند سوالات مربوط به محصول مورد نظر را از همین طریق پیگیری کنند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در حال حاضر تنها کسب و کارهای کوچک که در اینستاگرام اکانت تجاری راه اندازی کرده اند میتوانند از این ویژگی استفاده کنند و این بخش تنها برای حساب های واجد شرایط در دسترس خواهد بود. طبق گزارش منتشر شده در بلومبرگ با کمک بخش سفارش دایرکت اینستاگرام دیگر مراحل اضافی مانند ارسال فاکتور از طریق دیگر برنامه ها حذف خواهد شد. همچنین با کمک این قابلیت و ردیابی مشتری می توان این پلتفرم اجتماعی را به برنامه ای تبدیل کرد که از طریق آن خریداران می توانند با کمک آن علاوه بر جستجو و پیدا کردن برندهای مد نظر خود محصولات مورد نظر را نیز جستجو کرده و در همین برنامه کالای خود را سفارش دهند. در چند سال اخیر اینستاگرام تبدیل به بازاری برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک شده است به طوری که این کسب و کارها برای دیده شدن و بازاریابی و فروش به این اپلیکیشن وابستگی دارند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster