اگر جزو طرفداران سرسخت محصولات اپل باشید، شاید تاکنون این سوال برای‌تان به وجود آمده باشد که این غول دنیای فناوری چه میزان رم یا باتری را در گوشی‌های آیفون خود به کار می‌برد. البته به وجود آمدن چنین پرسشی کاملا طبیعی است زیرا این کمپانی اطلاعات باتری و رم گوشی‌های خود را به شکل عمومی منتشر نمی‌کند.
گفتنی است ظرفیت رم یا باتری مدل‌های آیفون عموما از طریق باز کردن گوشی یا منابعی چون خرده‌فروشی‌ها بدست می‌آیند. اکنون نیز در ادامه جداولی از ظرفیت رم و باتری تمامی مدل‌های عرضه شده از آیفون را مرور خواهیم کرد.
اپل به دلایل متعددی نه تنها میزان رم گوشی‌های خود را منتشر نمی‌کند، بلکه حتی به لحاظ تبلیغاتی هم روی آن مانور نمی‌دهد. با این وجود یکی از بزرگ‌ترین مزایای آیفون در برابر رقبای اندرویدی، عملکرد مشابه یا بهتر با استفاده از رم پایین‌تر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر از تفاوت رم میان گوشی‌های آیفون و اندرویدی می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.
اما آیا قبل دیدن جدول می‌توانید حدس بزنید رم نخستین آیفون چقدر بوده است؟
لازم به ذکر است که باتری‌های به کار رفته در آیفون نیز تقریبا از وضعیت مشابه با رم این محصولات برخوردارند و در کنار عدم انتشار ظرفیت آن‌ها، عموما عملکرد بهتری نسبت به رقبای اندرویدی دارند.
حال بیایید نگاهی هم به ظرفیت باتری‌های مورد استفاده در تمامی مدل‌های آیفون داشته باشیم، اما آیا همچنان می‌توانید پیش از نگاه کردن به جدول میزان باتری نخستین آیفون را حدس بزنید؟
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster