گوگل اعلام کرد با هدف تبعیت از مقررات جدید اتحادیه اروپا به نام قانون بازارهای دیجیتال از این پس توسعه‌دهندگان اپ های غیر بازی می توانند سیستم های پرداخت جایگزین را به کاربران ارائه کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل پیش از اجرایی شدن قانون بازارهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۳ قصد […]
گوگل اعلام کرد با هدف تبعیت از مقررات جدید اتحادیه اروپا به نام قانون بازارهای دیجیتال از این پس توسعه‌دهندگان اپ های غیر بازی می توانند سیستم های پرداخت جایگزین را به کاربران ارائه کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل پیش از اجرایی شدن قانون بازارهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۳ قصد دارد برخی تغییرات را با هدف برآورده کردن نیاز کاربران ایجاد کند. به همین دلیل اکنون توسعه‌دهندگان می توانند از سرویس‌های پرداخت جایگزین برای کاربران استفاده کنند. البته هنوز این توسعه دهندگان باید کارمزد یک میلیون دلار درآمد اولیه خود را به گوگل بپردازند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 طبق اعلام گوگل در وبلاگ خود این شرکت حدود سه درصد از کارمزد سرویس های دیگر را کاهش داده و تنها ۱۲ درصد از هر تراکنش کارمزد دریافت می کند. بدین ترتیب در صورتی که درآمد توسعه دهندگان از مبلغ یک میلیون دلار بیشتر باشد رقم کارمزد نیز به ۲۷ درصد می رسد. به گفته گوگل این رقم نشان دهنده ارزش پلتفرم اندروید و سیستم سرویس های گوگل پلی خواهد بود و ربطی به پردازش و پرداخت‌ها ندارد. بنابراین اپلیکیشن های ارائه دهنده سرویس های پرداخت جایگزین از این فروشگاه حذف نخواهند شد. اما باید با رعایت استانداردهای گوگل این سیستم های پرداختی استفاده شوند.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster