در زمانی نه چندان دور اشتراک گذاری فایل ها بین همکاران برای توسعه پروژه ها کاری نسبتاً سخت بود. شما باید هر دفعه یک نسخه از فایل درست می کردید و آن ها را برای افراد می فرستادید. اما با آمدن فضای ابری، دیگر نیازی به این روش قدیمی و خسته کننده نیست. شما به کمک فضای ابری می توانید به راحتی فایل خود را در سرور شرکت ارائه دهنده سرویس آپلود کنید و هر وقت که خواستید به فایل ها دسترسی داشته باشید.
همچنین می توانید با گذاشتن نام کاربری و پسورد خود، امکان دسترسی دوستان و همکارانتان را هم به فضای ابری خود بدهید تا دیگر نیاز به ارسال مجدد فایل برای آن ها نداشته باشید و به راحتی بتوانید با یک بار آپلود کردن فایل را به دست همه همکارانتان برسانید.همچنین دیگر لازم نیست که نگرانی ای بابت از دست رفتن اطلاعات داشته باشید. فایل های شما در سرویس های ارائه دهنده فضای ابری به شدت محافظت می شوند.
مایکروسافت، شرکت نام آشنای فناوری، یکی از ارائه دهندگان معتبر سرویس فضای ابری است. فضای ابری این شرکت به نام مایکروسافت وان درایو یکی از بهترین سرویس های در حال حاضر است که می توانید از آن استفاده کنید. این سرویس به طور پیش فرض بر روی سیستم عامل این شرکت یعنی ویندوز ۱۰ و ۱۱ و آفیس ۳۶۵ قرار دارد. این سرویس ویژگی های قدرتمند و امکانات بیشتری را نسبت به رقبای خود ارائه می دهد.
مزایا
معایب
آی درایو یکی از بهترین سرویس های فضای ابری موجود است که می توانید از آن استفاده کنید.این سرویس امکان همگام سازی و ذخیره سازی را می دهد. همچنین پشتیبانی بسیار خوب، از ویژگی های مثبت این سرویس است. تنها مشکلی که این سرویس دارد، این است که امکانات نسبتاً کمتری نسبت به رقبا ارائه می دهد؛ اما می توان به دلیل هزینه های پایین به ازای هر گیگابایت، از نبود امکانات چشم پوشی کرد.
مزایا
معایب
شرکت گوگل یکی از بزرگ ترین شرکت ها در حوزه فناوری است. این شرکت بزرگ سرویس فضای ابری مخصوص خود یعنی گوگل درایو را دارد. سرویس ارائه شده توسط این شرکت، یکی از نرم ترین، کامل ترین و به صرفه ترین سرویس های ذخیره سازی و همگام سازی ابری است که امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهد.
مزایا
معایب
یکی از سرویس های ارائه دهنده فضای ابری، سرویس Dropbox است. این سرویس ساده، قابل اعتماد و مناسب برای همگام سازی با دیگر افراد و ذخیره فایل است. یکی از نکات منفی این سرویس نسبت به رقبا، هزینه بیشتر به ازای هر گیگابایت است.
مزایا
معایب
سرویس ارائه دهنده فضای ابری SpiderOak One Backup ویژگی های امنیتی بسیار خوبی دارد و گزینه های بسیار زیادی برای پشتیبان گیری در اختیار شما می گذارد. هزینه اشتراک این سرویس نیز مانند سرویس دراپ باکس، کمی گران تر از رقبا است؛ اما به ازای آن، هیچ محدودیتی در زمینه پشتیبان گیری با هر تعداد حساب و رایانه وجود ندارد.
مزایا
معایب
 


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط digitalwebmaster