یکی دو سالی است که پیش فروش اینترنتی خودرو به اصلی‌ترین روش فروش خودروسازان بزرگ ایران، یعنی ایران خودرو و سایپا تبدیل شده است و این شرکت‌ها خودروهای پرتیراژ خود را از این طریق و با شرایط خاصی به دست خریداران و متقاضیان می‌رسانند.
اما پیش فروش فقط مختص ایران خودرو و سایپا نیست و دیگر خودروسازان داخلی هم از این روش برای عرضه محصولات خود بهره می‌برند. یکی از این شرکت‌ها کرمان موتور است که خودروهای مونتاژی چینی مثل جک S5، جک S3 و جک J4 را با این روش به بازار داخلی عرضه می‌کند.
دومین طرح فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش خودرو از ۲۶ تیر آغاز شده است. این طرح با بازپرداخت ۱۸ ماهه و ۳۰ ماهه و به صورت فروش فوق‌العاده و پیش فروش برگزار می‌شود. برای شرکت در این طرح له آدرس اینترنتی sale.iranecar.com مراجعه کنید.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
جک جی ۴
۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰
نوع خودرو
۹۸۵.۰۰۰.۰۰۰
فروش آنلاین خودرو
نویسنده: میلاد قزللو
کرمان موتور هنوز j4 ثبت نامی بهمن ۹۹و تحویل ۴۵روزه و تحویل مرداد۱۴۰۰را هنوز تحویل نداده چک ها رو سر وقت پاس کرده به کسی جوابگو نیست و یک ریال جریمه دیر کرد نداده . چرا اجازه پیش فروش بهش دادن .
برای اینکه هر کی گردنش کلفت تره، حرف زورو اون میزنه.
شما گردنت کلفته یا گروه های خودرو ساز ببخشید واردکننده خودورو؟
متاسفانه کرمان موتور همیشه بیشتر از ۳ماه دیر تر خودروهای ثبت نام شده راتحویل میده و به‌ هیچ عنوانی دیرکرد هم نمیده!
دقیقا من خودم جک اس ۳ ثبت نام کردم بعد از ۶ ماه تاخیر بهم دادم الان یک سال از تحویل خودرو میگذره ولی خبری از جریمه تاخیر نیست
شما ملت حقتان از این بدتر هستش . من جای این شرکت‌های بودم اصلا خودرو تحویل نمیدانم . تا شما ها یاد بگیرید نخرید . آنقدر نخرید که هم قیمت نصف شود هم پول را که پرداخت کردید همان لحظه تحویل دهند . مثل خارج . ولی شما ملت گوش به حرف میدهید . چقدر پول ملت را بالا کشیدند ولی باز درس نگرفتید. پس حقتان از این بدتر ها هستش . این لگن ها را در خارج هیچ کسی نگاه نمیکنه‌ولی شما ها سر کله میشکنیدبرایش . خلایق هر چه لایق
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


source

source

توسط digitalwebmaster