هواوی قصد دارد نسخه جدید سیستم‌عامل اختصاصی خود با نام HarmonyOS 3.0 را با ویژگی های جدید در تاریخ ۵ مرداد معرفی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کمپانی هواوی که پس از تحریم های ایالات متحده از سیستم عامل جدید خود استفاده میکند قصد دارد نسخه جدید آن را در تاریخ […]
هواوی قصد دارد نسخه جدید سیستم‌عامل اختصاصی خود با نام HarmonyOS 3.0 را با ویژگی های جدید در تاریخ ۵ مرداد معرفی کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کمپانی هواوی که پس از تحریم های ایالات متحده از سیستم عامل جدید خود استفاده میکند قصد دارد نسخه جدید آن را در تاریخ ۵ مرداد به طور رسمی همراه با ویژگی های جدید معرفی کند. طبق اعلام این شرکت در حساب رسمی ویبو، نسل بعدی این سیستم عامل اختصاصی به نام HarmonyOS 3.0 همراه با بروزرسانی های ویژگی های جدید و همچنین تغییرات در رابط کاربری معرفی خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 هم اکنون سهم بازار سیستم عامل HarmonyOS در حال افزایش است. یو چنگدون از هواوی نیز پیش از این از اجرای این سیستم عامل روی ۳۰۰ میلیون دستگاه خبر داده بود که در این بین ۲۰۰ میلیون دستگاه در اکوسیستم این شرکت و ۱۰۰ میلیون دیگر نیز مربوط به دیگر تولیدکنندگان و شرکای تجاری آنها بوده است.
نسخه آزمایشی این سیستم عامل برای توسعه دهندگان منتشر شد و بتای عمومی آن نیز ماه گذشته برای برخی دستگاه های سازگار مانند P50 و سری Mate 40 در اختیار کاربران قرار گرفت. طبق گزارش گیزمو چاینا این شرکت علاوه بر سیستم عامل اختصاصی خود چند محصول دیگر را نیز برای معرفی آماده کرده است که احتمالاً همراه با این سیستم عامل به بازار عرضه می شوند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster