مایکروسافت قصد دارد طبق روال سنتی در فواصل زمانی سه ساله نسخه‌های اصلی ویندوز جدید را منتشر ‌کند. اکنون نیز باید در سال ۲۰۲۴ منتظر ویندوز ۱۲ باشیم. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از زک باودن از ویندوز سنترال، مایکروسافت قصد دارد ریتم آهنگ انتشار نسخه جدید ویندوز را […]
مایکروسافت قصد دارد طبق روال سنتی در فواصل زمانی سه ساله نسخه‌های اصلی ویندوز جدید را منتشر ‌کند. اکنون نیز باید در سال ۲۰۲۴ منتظر ویندوز ۱۲ باشیم.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از زک باودن از ویندوز سنترال، مایکروسافت قصد دارد ریتم آهنگ انتشار نسخه جدید ویندوز را تغییر دهد. به نظر می‌رسد این شرکت با بازگشت به روش قدیمی انتشار نسخه های اصلی ویندوز را هر ۳ سال یکبار انجام دهد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
زک باودن در گزارش اخیر خود می گوید مایکروسافت حتی به خاطر برنامه ریزی جدید به روز رسانی بزرگ سال آینده خود را نیز کنسل کرده است و پس از انتشار نسخه اصلی ویندوز ۱۱ منتظر خواهد ماند تا سال ۲۰۲۴ و نسخه بعدی ویندوز را منتشر می کند. البته در این بین کاربران ویندوز ۱۱ نیز در این مدت چیزهای جدید را تجربه خواهند کرد و این استراتژی به معنی حذف تغییرات جزئی از روند به روزرسانی نخواهد بود. در حال حاضر نیز این شرکت برای کاربران کنونی ویندوز ۱۱ ویژگی های جدیدی را در دست انتشار دارد.
 البته این ویژگی ها در ابتدا توسط کارمندان خود شرکت امتحان خواهد شد و سپس به صورت عمومی قبل از انتشار نسخه اصلی ویندوز برای سایر کاربران منتشر می شود. به گفته ویندوز سنترال این ویژگی ها معمولاً به صورت هر چند ماه یک بار و یا چهار بار در سال معرفی خواهند شد. این ویژگی‌ها موسوم به Moments هستند که قرار است با روش جدید برای کاربرانی که ویندوز ۱۱ نسخه ویندوز را نصب کرده‌اند منتشر شود.
 این شرکت برای فعال سازی ویژگی های جدید به انتشار بروزرسانی جدید نیازی نخواهد داشت. احتمال می رود انتشار نسخه های جدید ویندوز با ریتم و آهنگ جدید ب‌تواند برای کاربران هیجان بیشتری داشته باشد. از طرفی طراحان مایکروسافت نیز برای ساخت ویژگی های جدید زمان بیشتری در اختیار خواهند داشت. همچنین کشف و رفع نقص های فنی پیش از قرار گیری در دسترس برطرف میشوند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster