باردیگر شرکتی به نام Sonrai Memory که درواقع ترول پتنت است، به‌دلیل نقض برخی گواهی‌های اختراع خود در آیفون ۶ تا آیفون ۱۳ پرومکس از اپل شکایت کرد.
Sonrai Memory به‌دلیل نقض برخی حق اختراع‌های خود، از اپل شکایت کرده است. این شرکت ادعا می‌کند که غول فناوری مستقر در کوپرتینو پتنت شماره ۶۸۷۴۰۱۴ با عنوان «چند پردازنده با سیستم‌عامل‌های متعدد» و ۶۷۲۴۲۴۱ با عنوان «مدار شارژ متغییر با بار دینامیکی» را نقض کرده است. این گواهی‌های حق‌ اختراع دراصل متعلق به هیولت پاکارد (Hewlett-Packard) و شرکتی نیمه‌هادی به‌ نام اتمل (Atmel) بود که البته در سال ۲۰۱۶ تعطیل شد.
به‌نوشته‌ی PatentlyApple، شرکت Sonrai Memory درواقع محصولی تولید نمی‌کند و فقط به‌دلیل نقض پتنت‌های خود از شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌دار شکایت می‌کند. با جست‌وجویی ساده در گوگل، با فهرست بلندبالایی از شکایت‌های این ترول پتنت علیه غول‌های فناوری ازجمله AMD، لنوو، سامسونگ، تگزاس اینسترومنتس و حالا اپل مواجه خواهید شد. بااین‌حال، همان‌قدرکه دعوی حقوق ترول‌های حق‌ اختراع آزاردهنده است، اپل باید آن‌ها را جدی بگیرد؛ زیرا قبلاً در پرونده‌ای مشابه که ازطرف Optis Wireless مطرح شده بود، در دادگاه شکست خورد.

Sonrai Memory ادعا می‌کند که آیفون‌های اپل از آیفون ۶ تا آیفون ۱۳ پرومکس و مدل‌های ۲۰۱۸ مک پتنت‌های این شرکت را نقض کرده‌اند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster