طبق رندرهای رسمی منتشر شده از نسل بعدی گوشی تاشو سامسونگ مدل گلکسی زد فلیپ ۴ میتوان برخی جزئیات مربوط به طراحی آن را مشاهده کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ قصد دارد در ماه آگوست محصولات جدید خود را معرفی کند. اگرچه هنوز اطلاعیه رسمی در این مورد منتشر نشده […]
طبق رندرهای رسمی منتشر شده از نسل بعدی گوشی تاشو سامسونگ مدل گلکسی زد فلیپ ۴ میتوان برخی جزئیات مربوط به طراحی آن را مشاهده کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ قصد دارد در ماه آگوست محصولات جدید خود را معرفی کند. اگرچه هنوز اطلاعیه رسمی در این مورد منتشر نشده است اما طبق گزارش‌ها احتمالاً این غول فناوری جزئیات مربوط به رویداد سالانه آنپکد خود را به زودی اعلام می کند. پیش از اعلام سامسونگ اکنون رندرهای رسمی گلکسی زد فلیپ ۴ نیز منتشر شده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 در این رندرها می توان برخی جزئیات و نمای جانبی این محصول را مشاهده کرد. اگرچه تمام جزئیات مشخص نیست اما می توان برخی از گزارش‌های قبلی را در این رندرها تایید کرد. گوشی گلکسی زد فلیپ ۴ که در حالت تاشو به شکل مربع است در لبه‌های کناری دارای دکمه هایی خواهد بود. همچنین نسبت به نسل قبل دارای لولای کوچکتر بوده و همچنین بیرون زدگی دوربین ها نیز مشخص است. این رندر به صورت رسمی طرحی که ماه گذشته در کانال یوتیوب TechTalkTV به نمایش درآمده بود را تایید میکند.
 در گزارش این کانال از کاهش فرورفتگی وسط نمایشگر آن نسبت به نسل قبل خبر داده بود. سامسونگ این دستگاه را با هدف اصلاح مشکلات نسخه قبلی منتشر خواهد کرد و بسیاری از قسمت های این گوشی شبیه به نسل قبل میباشد. البته در این بین تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. زد فلیپ ۴ دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر و باتری قوی تر خواهد بود. همچنین سامسونگ این محصول را در رنگبندی های سفارشی نیز عرضه می کند.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster