اینستاگرام در حال افزودن ویژگی جدیدی به نام Notes است که شبیه به توییت زدن خواهد بود و برای برخی از کاربران می‌تواند هیجان انگیز باشد. با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند جملاتی را با محدودیت ۶۰ کاراکتری ایجاد کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش‌های منتشر شده اینستاگرام قابلیتی […]
اینستاگرام در حال افزودن ویژگی جدیدی به نام Notes است که شبیه به توییت زدن خواهد بود و برای برخی از کاربران می‌تواند هیجان انگیز باشد. با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند جملاتی را با محدودیت ۶۰ کاراکتری ایجاد کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش‌های منتشر شده اینستاگرام قابلیتی را مشابه توئیت زدن آزمایش می کند تا از طریق آن کاربران بتوانند متن های کوتاه را از احوال خود برای دنبال کنندگان منتشر کنند. در حال حاضر این قابلیت تنها با محدودیت ۶۰ کاراکتری اعمال می‌شود و امکان نوشتن جملات طولانی تر وجود ندارد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
قابلیت فعلی با نام Notes هنوز برای عموم منتشر نشده است. بسیاری این قابلیت را همانند توییت زدن میدانند که البته در آنجا کاربران اجازه اشتراک متن های ۲۸۰ کاراکتری را خواهند داشت. اما در اینستاگرام تنها میتوان پیامهای ۶۰ کاراکتری منتشر کرد. ممکن است در آینده این شبکه اجتماعی این محدودیت را کمتر کند. توئیت‌ها در صفحه پیام ها قابل مشاهده است و در فید اصلی نمایش داده نخواهد شد. به طوری که تنها در زمان جستجو کاربران به همراه تصویر پروفایل آنها و زمان ارسال نشان داده میشود.
در حال حاضر امکان انتشار تصاویر ویدئو و موزیک از طریق این قابلیت وجود ندارد و فعلا با حداکثر محدودیت توسط اینستاگرام اعمال خواهد شد. همچنین امکان تولید محتوا نیز در این قابلیت وجود ندارد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster