سیستم داخلی خودروهای تسلا، در‌حال‌حاضر امکان تجربه برخی بازی‌های ویدیویی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد، اما به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تا در آینده از استور بازی‌های ویدیویی محبوب استیم (Steam) در خودروهای خود استفاده کند.
«ایلان ماسک»، مدیرعامل تسلا در پاسخ به توییت کاربر دیگری اعلام کرد که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای پشتیبانی از استیم است و «احتمالا ماه آینده» نسخه آزمایشی آن در دسترس قرار خواهد گرفت.
تسلا در حال حاضر برخی بازی‌ها مانند Cuphead و Sonic the Hedgehog 1 را از طریق Tesla Arcade به کاربران خود ارائه می‌کند، اما پشتیبانی از استیم می‌تواند امکان دسترسی به بازی‌های بیشتری را در دسترس کاربران قرار دهد. هنوز جزئیات بیشتری درباره این خبر منتشر نشده و به‌طور دقیق مشخص نیست که آیا کاربران قادر خواهند بود تا بازی‌های استیم را از خودرو خود خریداری کنند یا تسلا قادر به اجرای چه بازی‌هایی خواهد بود.
ماسک در گذشته وعده داده بود که بازی‌های جدیدی مانند Cyberpunk 2077 و The Witcher را به خودروهای جدیدتر مدل S و X خواهد آورد که از پردازنده AMD Ryzen و کارت گرافیک مجزای AMD RDNA 2 بهره می‌برند. با این وجود، ثروتمندترین فرد جهان هنوز به وعده‌های خود عمل نکرده، اما پشتیبانی از استیم می‌تواند نشانه نزدیک‌تر شدن تسلا به هدف خود باشد.
تسلا سال گذشته پس از مخالفت با سیاست‌های خود، مورد انتقاد قرار گرفت. غول خودروسازی ابتدا به رانندگان اجازه داد تا فقط هنگامی که خودروهای آن‌ها پارک شده است بازی کنند و سپس با دور زدن تاییدیه امنیتی، به آن‌ها اجازه داد تا در هنگام حرکت خودرو نیز بازی کنند. در نهایت، پس از مواجه شدن با انتقادات اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها (NHTSA)، تسلا از این تغییر صرف‌نظر کرد و یک‌بار دیگر از تجربه بازی‌ها در حین رانندگی توسط رانندگان جلوگیری کرد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster