در حالی که پس از تعویق های پی در پی قرار بود بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ در مرداد ماه برگزار شود اما تاریخ این برگزاری باز هم تغییر کرد. دلیل این تعویق نیز مخالفت برگزاری آن همزمان با دهه اول محرم بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ستاد برگزاری […]
در حالی که پس از تعویق های پی در پی قرار بود بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ در مرداد ماه برگزار شود اما تاریخ این برگزاری باز هم تغییر کرد. دلیل این تعویق نیز مخالفت برگزاری آن همزمان با دهه اول محرم بوده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ستاد برگزاری الکامپ اعلام کرد در حالی که قرار بود بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ مرداد برگزار شود اما با توجه به اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ جدید ۱۹ تا ۲۲ آبان برگزار خواهد شد. ستاد اجرایی این نمایشگاه پس از عذرخواهی نسبت به تعویق پیش آمده اعلام کرد کلیه برنامه های جانمایی و اجرایی طبق روال توسط دبیرخانه برگزاری این نمایشگاه انجام می شود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 پیش از این نیز نصر کشور تقارن این نمایشگاه با دهه اول ماه محرم را در تضاد با باورهای مذهبی این صنف دانسته و اعلام کرده بود احتمالاً برگزاری این نمایشگاه در زمان جدید انجام خواهد شد. البته این سازمان پیش از این با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود تاریخ برگزاری الکامپ قطعی بوده و قرار است با رعایت شعائر مذهبی برگزار شود.
از طرفی پس از چهار بار تعویق غیرمنتظره در مورد زمان برپایی نمایشگاه هزینه های سنگینی به شرکت های فناوری اطلاعات تحمیل شده است.
 
 
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster