واتساپ روی قابلیت جدیدی کار می‌کند که طی آن کاربران می‌توانند پیام های صوتی را نیز به استاتوس خود اضافه کنند. در حال حاضر تنها امکان اضافه شدن عکس، ویدیو، گیف و پیام های متنی به وضعیت کاربران وجود دارد. اما در آینده پیامهای صوتی نیز اضافه خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و […]
واتساپ روی قابلیت جدیدی کار می‌کند که طی آن کاربران می‌توانند پیام های صوتی را نیز به استاتوس خود اضافه کنند. در حال حاضر تنها امکان اضافه شدن عکس، ویدیو، گیف و پیام های متنی به وضعیت کاربران وجود دارد. اما در آینده پیامهای صوتی نیز اضافه خواهد شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از وب سایت WABetaInfo، واتساپ قابلیت جدیدی را به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد داد که در آن کاربران می توانند وضعیت خود را به صورت پیام های صوتی آپلود کنند. بدین ترتیب با کمک این ویژگی امکان ارسال پیام صوتی و صدای ضبط شده کاربران وجود خواهد داشت.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
طبق تصاویر منتشر شده از این قابلیت در آینده در پایین بخش وضعیت یک آیکون جدید به شکل میکروفون اضافه می‌شود که کاربران می توانند با کمک آن صدای خود را ضبط کنند. همچنین از طریق تنظیمات حریم خصوصی کاربران میتوان پیامهای صوتی قرار گرفته را مدیریت کرد تا تنها برای مخاطبین واتساپ کاربر نمایش داده شود. این ویژگی هنوز در مرحله توسعه قرار دارد و مشخص نیست کاربران نهایی چه زمانی می توانند آن را در اختیار داشته باشند.
واتساپ در چند وقت گذشته قابلیت مختلفی را برای کاربران اعمال کرده است. برای مثال کاربران واتساپ اکنون قادر به اتصال دو گوشی به یک حساب کاربری هستند. همچنین حذف پیام ها در این اپلیکیشن نیز بدون محدودیت زمانی انجام خواهد گرفت.
 
 
 


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster