اخیراً رندرهایی از گوشی پرچمدار جدید هوآوی به نام میت ۵۰ منتشر شد که سیستم تصویربرداری جدید دوربین را در گوشی های پرچمدار این شرکت معرفی می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پرچمدار جدید در حال توسعه هواوی به نام میت ۵۰ مجهز به فناوری XMAGE برای تصویربرداری خواهد بود. هنوز […]
اخیراً رندرهایی از گوشی پرچمدار جدید هوآوی به نام میت ۵۰ منتشر شد که سیستم تصویربرداری جدید دوربین را در گوشی های پرچمدار این شرکت معرفی می کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پرچمدار جدید در حال توسعه هواوی به نام میت ۵۰ مجهز به فناوری XMAGE برای تصویربرداری خواهد بود. هنوز هواوی تاریخ رسمی معرفی این سری از گوشی ها را اعلام نکرده است. اما طبق گزارش‌های اخیر هواوی سنترال رندرهای جدیدی از سری میت ۵۰ منتشر شد که در آن فناوری جدید تصویربرداری دوربین هواوی قابل مشاهده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 در این رندر ها صفحه نمایش جلو میت ۵۰ پرو دارای لبه های خمیده است و حسگرهای دوربین نیز در یک بریدگی عریض قرار گرفته اند. در قسمت پایین نیز شاهد قرارگیری دوربین اصلی، دوربین فوق عریض و دوربین پریسکوپی خواهیم بود. نوع چینش این دوربین ها هنوز به طور رسمی تایید نشده است.
 ماژول دوربین در پنل پست دارای طراحی گرد است و در آن فناوری XMAGE نیز قرار گرفته است. پنل پشت نیز دارای لبه هایی در سمت چپ و راست است. طبق شایعات قبلی احتمالاً سری میت ۵۰ نیز به تراشه پرچمدار اسنپدراگون کوالکام مجهز خواهد بود. اما در این گوشی نیز قابلیت اتصال به 5G وجود ندارد. البته این رندر ها هنوز به طور رسمی تائید نشده اند و تنها بر طبق اطلاعات قبلی ساخته شدند.
 با توجه به این که همکاری هواوی و لایکا به پایان رسیده است چندی پیش این شرکت فناوری جدید XMAGE را به عنوان سیستم تصویربرداری جدید دوربین های خود در گوشی های پرچمدار رونمایی کرده بود. به نظر می‌رسد سری میت ۵۰ از فناوری های قدرتمند دوربین بهره می برد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster