کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود که بسیاری از ما آن را تجربه کرده‌ایم یا شاید حتی روزانه آن را بازی کنیم. اما شاید بنابر هر دلیلی به دنبال تغییر پسورد خود باشیم و حتی بخواهیم آن را ریست یا بازیابی کنیم. به همین دلیل در این مطلب به این سوال پاسخ می‌دهیم که چگونه می‌توانیم رمز کالاف دیوتی موبایل را عوض کنیم.
همانطور که می‌دانید پس از اینکه بازی کالاف دیوتی موبایل را روی گوشی اندروید ، آیفون یا کامپیوتر خود نصب کردید، برای ورود به آن باید یا از حساب فیسبوک خود استفاده کنید یا اینکه به سراغ حساب اکتیوژن (Activision) بروید. البته امکان اجرای بازی به عنوان بازیکن مهمان هم وجود دارد، اما در این صورت نمی‌توانید پیشرفت‌های خود را به دستگاه دیگری منتقل کنید.
همین محدودیت باعث می‌شود که اکثر ما به سراغ حساب مخصوص خود برویم و اغلب ترجیح می‌دهیم بجای فیسبوک، حساب اکتیوژن داشته باشیم. بنابراین از طریق حساب اکتیوژن خود می‌توانیم رمز کالاف دیوتی موبایل را تغییر دهیم یا آن را ریست کنیم. برای پاسخ سوال «چگونه رمز کالاف دیوتی موبایل را عوض کنیم» تا پایان همراه دیجیاتو باشید.
شما می‌توانید رمز حساب اکتیوژن خود را از طریق پروفایل خود تغییر دهید و برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:
با همین چند قدم ساده بالا به جواب سوال چگونه رمز کالاف دیوتی موبایل را عوض کنیم رسیدیم، البته همانطور که گفتیم برای این کار در اصل باید پسورد حساب اکتیوژن خود را تغییر دهید.
این احتمال وجود دارد که رمز حساب اکتیوژن یا همان کالاف دیوتی موبایل خود را فراموش کرده باشید و به همین دلیل بخواهید آن را ریست کنید و دوباره پسورد جدیدی داشته باشید. برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:
با همین چند قدم ساده بالا در صورت فراموش کردن رمز حساب اکتیوژن یا همان کالاف دیوتی موبایل، می‌توانید آن را بازیابی کنید. بنابراین هم امکان تغییر رمز کالاف دیوتی موبایل و هم امکان بازیابی آن در صورت فراموشی برای گیمرها وجود دارد.
اگر با حساب اکتیوژن وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شده باشید، می‌توانید با تغییر پسورد اکتیوژن، رمز عبور بازی Call of Duty Mobile را عوض کنید.
برای این کار ابتدا باید وارد حساب اکتیوژن خود شوید و با ورود به بخش Profile و Basic info، رمز عبور خود را عوض کنید. با این کار، پسورد کالاف دیوتی موبایل هم عوض می‌شود.
بله. برای این کار باید به صفحه ریکاوری یا بازیابی پسورد اکتیوژن بروید و با وارد کردن ایمیلی که حساب را با آن ساخته‌اید، فرایند ریست پسورد را آغاز کنید. با وارد کردن ایمیل، یک لینک برای ریست پسورد به آن ارسال می‌شود و باید فرایند ریست رمز عبور را از طریق همین لینک آغاز کنید.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster