به گزارش رسانه‌های آلمانی، کارخانه تسلا در آلمان بزرگترین شرکت استخدام کننده نیرو در این کشور است‌. تسلا ظاهرا قصد دارد حقوق کارکنان خود را در این کاذخانه ۶ درصد افزایش بدهد.
این کارخانه تاکنون ۵۰۰۰ نفر را استخدام کرده است و پیش‌بینی می‌شود تعداد کارگران این کارخانه در سال‌های آینده به ۱۲۰۰۰ نفر برسد. کارخانه آلمان تسلا در فروردین امسال افتتاح شد و هر هفته ۱۰۰۰ خودرو برقی تولید می‌کند. انتظار می‌رود ظرفیت تولید خودرو این شرکت تا آخر امسال به ۳۰۰۰ دستگاه در هفته برسد. 
 تسلا قصد دارد این کارخانه را هفته آینده به مدت ۱۰ روز ببندد تا سیستم‌های آن را ارتقا دهد. این کارخانه فعلا فقط مدل‌ Y تسلا را تولید می‌کند و قرار است به‌زودی مدل 3 را در هم تولید کند‌ هنوز مشخص نیست که اینکارخانه بتواند مدل S یا X را تولید کند‌. انتظار می‌رود این کارخانه‌در بهترین حالت ۵۰۰ هزار دستگاه در سال تولید کند‌.
تسلا در سه ماهه دوم امسال 258,580 خودروی برقی تولید کرده است که کمی کمتر از 305,407 خودروی تولید شده در سه ماهه اول است. این شرکت در مجموع در نیمه اول امسال 563,987 خودرو الکتریکی تولید کرده است و انتطار می‌رود تا آخر امسال ۱ میلیون دستگاه خودرو تولید کند‌.
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster