تصاویر جدید از نمونه‌ی اولیه‌ی پیکسل ۷ پرو، طراحی ظاهری این دستگاه و تفاوت ماژول دوربین آن را درمقایسه‌با پیکسل ۶ پرو نشان می‌دهد.
نسل بعدی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار گوگل احتمالاً در ماه اکتبر رونمایی خواهند شد. بااین‌حال، این شرکت قبلاً تصاویری از این محصولات به‌اشتراک گذاشت تا با سبک ظاهری آن‌ها بیشتر آشنا شویم. اکنون حساب کاربری Soulpee در توییتر تصاویر جدیدی از نمونه‌ی اولیه‌ی پیکسل ۷ پرو منتشر کرده است. لوگو گوگل روی بدنه‌ی پشتی این مدل دیده می‌شود و حتی نرم‌افزار آن تأیید می‌کند که این تصویر واقعاً به نمونه‌ی اولیه‌ی پیکسل ۷ پرو مربوط است.
حال سؤال این است که چگونه شخصی می‌تواند نمونه‌ی اولیه‌ای از پیکسل ۷ پرو دراختیار داشته باشد؟ طبق اعلام افشاگری که این عکس‌ها را به‌اشتراک گذاشته، این گوشی ازطریق مارکت فیسبوک برای دوست وی ارسال شده است. او می‌گوید دوست وی پیکسل ۶ پرو را سفارش داده و درعوض این مدل برای او ارسال شده است که البته این داستان واقعی به‌نظر نمی‌رسد. صرف‌نظر از این موضوع، ظاهراً این مدل نمونه‌ی اولیه‌ی واقعی از پیکسل ۷ پرو است؛ بنابراین، روشی دریافت آن اهمیت چندانی ندارد.
به‌نوشته‌ی AndroidAuthority، در تصویر اول، پشت نمونه‌ی اولیه‌ی پیکسل ۷ پرو را به‌طورکامل می‌توان مشاهده کرد. تصویر دوم نیز اطلاعات دستگاه را نشان می‌دهد و کلماتی مثل Cheetah نشان‌دهنده‌ی نام رمز این گوشی است. درنهایت، تصویر سوم نشان‌دهنده‌ی نمونه‌ی اولیه‌ی پرچم‌دار آینده‌ی گوگل در قاب پیکسل ۶ پرو است.
همان‌طورکه می‌بینید، محل قرارگیری دوربین نسل بعدی پیکسل درمقایسه‌با مدل کنونی آن تفاوت دارد؛ ازاین‌رو، به‌احتمال زیاد نمی‌توانید از قاب محافظ پیکسل ۶ پرو برای پیکسل ۷ پرو استفاده کند. مثل همیشه انتظار می‌رود با نزدیک‌تر‌شدن به تاریخ معرفی رسمی سری پیکسل ۷ گوگل، شاهد انتظار گزارش‌های بیشتری درباره‌ی این گوشی‌ها باشیم.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster