یکی از تحلیلگران بازار اعلام کرد گوشی های سری آیفون ۱۴ نسبت به قیمت آیفون ۱۳ گران تر خواهد بود. در صورت صحت این ادعا باید منتظر واکنش کاربران نسبت به این افزایش قیمت باشیم. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این زنجیره تامین گسترده اپل مشکلات فراوانی برای تهیه گوشی […]
یکی از تحلیلگران بازار اعلام کرد گوشی های سری آیفون ۱۴ نسبت به قیمت آیفون ۱۳ گران تر خواهد بود. در صورت صحت این ادعا باید منتظر واکنش کاربران نسبت به این افزایش قیمت باشیم.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این زنجیره تامین گسترده اپل مشکلات فراوانی برای تهیه گوشی های جدید آیفون و معرفی آن در پاییز امسال داشته است. به همین دلیل اپل تصمیم گرفت تا گوشی های پرچمدار جدید خود را با افزایش قیمت قابل توجه به بازار عرضه کند. دن آیوز از تحلیلگران شرکت Wedbush Securities  مدعی شد آیفون۱۴ احتمالا 100 دلار بیشتر از نسل قبلی ارائه می شود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 به گفته وی افزایش هزینه های زنجیره تامین اپل باعث شد تا کوپرتینویی‌ها نیز قیمت گوشی های جدید را افزایش دهند. البته دلایل مختلفی می تواند باعث شود تا یک شرکت قیمت محصولات خود را افزایش دهد یکی از آنها قرنطینه های مربوط به کرونا و مشکلات زنجیره تامین اپل بوده است. به طوری که هنوز شرکای آنها در حال برطرف کردن این مشکل هستند.
در صورتی که اپل بخواهد قیمت گوشی های جدید خود را افزایش دهد احتمالاً مدلهای پایه آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو به ترتیب قیمت ۸۹۹ و ۱۰۹۹ دلار خواهد داشت. در صورت کنار گذاشتن مدل مینی نیز مدل پایه نسخه استاندارد نیز با قیمت ۷۹۹ دلار عرضه می‌شود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster