در نسخه آزمایشی مرورگر اج کاربران می‌توانند تصاویر وب را قبل از ذخیره کردن آنها ویرایش کنند. احتمالاً این قابلیت جدید در آینده در دسترس عموم نیز قرار خواهد گرفت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ابزار جدید مایکروسافت اج به کاربران امکان می‌دهد تا ذخیره عکس را ساده تر انجام دهند. نسخه […]
در نسخه آزمایشی مرورگر اج کاربران می‌توانند تصاویر وب را قبل از ذخیره کردن آنها ویرایش کنند. احتمالاً این قابلیت جدید در آینده در دسترس عموم نیز قرار خواهد گرفت.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ابزار جدید مایکروسافت اج به کاربران امکان می‌دهد تا ذخیره عکس را ساده تر انجام دهند. نسخه Canary به همراه یک قابلیت به کاربران ارائه می شود که امکان ویرایش تصاویر پیش از ذخیره سازی را فراهم خواهد کرد. یک کاربر در ردیت برای نخستین بار موفق به کشف این قابلیت آزمایشی شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 در حال حاضر با راست کلیک روی تصاویر در مرورگر می توان آنها را ذخیره کرد. اما این تصاویر به همان صورت که روی صفحه نمایش دیده می شوند ذخیره خواهند شد و عملکرد محدودی دارد. اما بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند در همان لحظه تصاویر را ویرایش کنند. البته باید قبل از ویرایش این تصاویر از طریق مرورگر ذخیره شوند و سپس در دیگر ابزارهای ویرایش نظیر فتوشاپ باز شوند.
 قابلیت جدید به کاربر اجازه می دهد در همان لحظه و به طور سریع از طریق مرورگر ویرایش خود را انجام دهد. اسکرین شات های منتشر شده از این قابلیت نشان می دهد در این ویرایشگر میتوان از کراپ، تنظیم تصاویر، فیلتر و یا قلم برای ویرایش تصاویر استفاده کرد. همچنین در بخش Adjustment نیز تنوع بالایی از فیلترها و جلوه‌های بصری وجود دارد. با توجه به اینکه این قابلیت‌ها چندان جدید نیستند اما این ابزارها و استفاده از آنها در مرورگرهای وب یک اتفاق مثبت محسوب می شود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster