طبق گزارش‌های منتشر شده واتساپ قصد دارد قابلیت جدیدی را به کاربران ارائه کند که در آن به طور همزمان یک حساب کاربری می تواند در دو گوشی مختلف فعال باشد. احتمالاً این قابلیت به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از وب […]
طبق گزارش‌های منتشر شده واتساپ قصد دارد قابلیت جدیدی را به کاربران ارائه کند که در آن به طور همزمان یک حساب کاربری می تواند در دو گوشی مختلف فعال باشد. احتمالاً این قابلیت به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از وب سایت WABetainfo، ویژگی مولتی دیوایس یا همان امکان استفاده همزمان از این پیام رسان در چهار دستگاه پیش از این برای استفاده کنندگان این اپلیکیشن فراهم شد. اما در گزارش اخیر عنوان شد این بار کاربران می‌توانند به طور همزمان روی دو گوشی از حساب کاربری خود استفاده کنند. این در حالی بود که پیش از این تنها امکان استفاده از یک گوشی برای اتصال به حساب واتساپ کاربران وجود داشت.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در این قابلیت در صورت وارد شدن کاربران از یک گوشی به حساب واتساپ خود چت های آن ها نیز بصورت خودکار و ایمن در دستگاه دوم کپی می شوند. همچنین این قابلیت پیغامی را به کاربران به عنوان تاریخچه چت در حال همگام سازی است به آن ها نشان می دهد.
با توجه به اینکه این قابلیت در نسخه بتای 2.22.15.13 واتساپ برای اندروید کشف شد، زمان عرضه عمومی آن هنوز مشخص نیست. اما بنظر می‌رسد این قابلیت می‌تواند برای کاربران بسیار مفید باشد و باعث شود واتساپ به یک اپلیکیشن پیام رسان محبوب در جهان تبدیل شود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster