متا قصد دارد از ماه آینده نحوه ورود به متاورس را برای کاربرانی که از هدست های واقعیت مجازی استفاده می کنند تغییر دهد. به این ترتیب کاربران دیگر بدون نیاز به حساب فیسبوک تنها با یک حساب متا می‌توانند به دنیای متاورس و بازی های واقعیت مجازی وارد شوند. به گزارش سرویس اخبار فناوری […]
متا قصد دارد از ماه آینده نحوه ورود به متاورس را برای کاربرانی که از هدست های واقعیت مجازی استفاده می کنند تغییر دهد. به این ترتیب کاربران دیگر بدون نیاز به حساب فیسبوک تنها با یک حساب متا می‌توانند به دنیای متاورس و بازی های واقعیت مجازی وارد شوند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در سیستم جدید معرفی شده به عنوان حساب متا تنها کاربرانی که از حساب فیسبوک خود استفاده می کردند باید حساب متا خود را نیز ایجاد کنند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
مارک زاکربرگ در مورد این تغییر نحوه ورود در یک پست فیسبوک میگوید: در حال حاضر متا برای دارندگان هدست واقعیت مجازی حساب های جدیدی را راه اندازی خواهد کرد تا به جای حساب فیسبوک استفاده شود. به گفته وی به تمام کاربران اجازه داده خواهد شد در مورد نحوه ورود و حضور در متاورس انتخاب بیشتری داشته باشند. در پست وبلاگ Quest نیز در این مورد جزئیات بیشتری منتشر شده است. در روش جدید پروفایل Oculus کاربران به Meta Horizon تغییر می کند و کاربران می توانند آن را شخصی سازی کنند. همچنین دوستان در این پروفایل به دنبال کنندگان همانند اینستاگرام تبدیل می شود. علاوه بر آن امکان اضافه کردن حساب فیسبوک و اینستاگرام نیز به این پروفایل وجود دارد.
ایجاد این گزینه برای کاربران سال گذشته توسط زاکربرگ اعلام شده بود. زیرا بسیاری از کاربران در استفاده از حساب فیسبوک اعلام نارضایتی کرده بودند. به گفته متا با حساب کاربری متا در آینده می توان از سایر دستگاه های این شرکت نیز استفاده کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster