یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
هیونسک مون به عنوان یک طراح کانسپت الکتریکی و بسیار عجیب را معرفی می کند. زودیاک استارگیزر Zodiac Stargazer وسیله‌ای عجیب با ظرفیت ۲ نفر بوده و می‌توان آن را یک تلسکوپ نجومی روی چهار چرخ دانست. این کانسپت می‌تواند بچرخد و چهره آن کاملاً به سمت بالا قرار گیرد و دیدی منحصربه‌فرد رو به جهان داشته باشید. همان‌طور که گفتیم استارگیزر یک وسیله نقلیه واقعی نبوده و به عنوان طرحی مطالعاتی معرفی شده است. مون از این کانسپت به عنوان پروژه نیمسال اول خود در دانشگاه فورشهایم آلمان استفاده می‌کند. مون می‌گوید زودیاک استارگیزر راهی برای نمایش نجوم بوده و مردم از این وسیله نقلیه می‌توانند برای تردد و رسیدن به صحرا و تماشای ستارگان در سکوت شب استفاده کنند. تلسکوپ موردبحث بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که می‌توانید در صندوق‌عقب خودروی خود قرار دهید و با آن به تماشای ستارگان بپردازید.

اساساً برای ورود به داخل این وسیله عجیب‌وغریب باید از پوشش عدسی‌ها بالا بروید و داخل استارگیزر بپرید. این کانسپت از تکنولوژی خودران سود می‌برد و شما را به مقصد اعلامی می‌رساند. حدس می‌زنیم استارگیزر سرعت بسیار کمی هم داشته باشد. در زمان ورود به کابین کل آن به سمت عقب متمایل خواهد شد تا دراز بکشید و به آسمان نگاه کنید و لوله تلسکوپ هم گسترش خواهد یافت تا به لنزهای هوشمند اجازه زوم کردن را بدهد.

البته برخی مشکلات نیز وجود دارند. لنزهای موردبحث باید کاملاً هوشمند باشند. ما نمی‌دانیم وقتی سرنشینان با کفش‌های گلی وارد کابین شده و از آن خارج شوند وضعیت لنزها چگونه خواهد بود. همچنین تلسکوپ‌ها به‌ گونه‌ای طراحی شده‌اند که چشمان انسان باید با دقت در محل موردنظر قرار گیرد تا بتواند جسم مدنظر را ببیند و به نظر نمی‌رسد در استارگیزر چنین چیزی رعایت شده باشد. نکته دیگر اینکه قطعاً نمی‌خواهید که با فشار دادن یک دکمه اشتباهی در روزی آفتابی لنزها روی شما زوم کنند و همچون مورچه‌ای زیر یک ذره‌بین بزرگ باشید. اما جدای از این موارد با کانسپتی دوست‌داشتنی روبرو هستیم. تا زمانی که روی کره زمین زندگی می‌کنیم همیشه به دنبال تماشای ستارگان، رؤیاپردازی و تلاش برای فهمیدن چیزهای بیشتر از اطراف خود خواهیم بود و استارگیزر هم یکی از رؤیاپردازی‌های جوانی آینده دار محسوب می‌شود.
mahdi-es17
طرحی که عملی نمیشه 😐
mahdi-es17
اگه بشه هم مال افراد خاصه
تولید لنز تلسکوپ کار راحتی نیست
NAVID۰۰۹۸
شدنی عملی هست ولی !
محمد
مهم نیست چنین طرحی عملی میشه یا نه، اینکه به ذهن طراح هاش رسیده چنین چیزی خلق کنن بسیار با ارزشه ،اینکه خارج از چار چوب و قواعد باشه یا اصطلاحا Think outside the box عمل کردن ،به شخصه همیشه عاشق چنین طرح ها و محصولاتیم.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster