طبق گزارشی جدید، فروش سالانه سامسونگ بیش از ۲۰ درصد و سود عملیاتی‌اش نیز بیش از ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
سامسونگ‌الکترونیکس با انتشار جدیدترین گزارش درآمد خود، اعلام کرد که در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۲ بسیار قوی ظاهر شده است. این گزارش نشان داد که فروش تلفیقی بین آوریل و ژوئن ۲۰۲۲ حدود ۵۹٫۲ میلیارد دلار و سود عملیاتی تلفیقی حدود ۱۰٫۷۶ میلیارد دلار بوده است.

گزارش سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۲

نتایج سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۲

نتایج سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۱

میزان فروش

۵۹٫۲ میلیارد دلار

۵۹٫۷۷ میلیارد دلار

۴۸٫۹۳ میلیارد دلار

سود عملیاتی

۱۰٫۷۶ میلیارد دلار

۱۰٫۸۵ میلیارد دلار

۹٫۶۶ میلیارد دلار

ارقام مذکور در‌‌مقایسه‌‌‌با سه‌ماهه‌ی اول کمی کاهش پیدا کرده؛ اما به‌طور درخورتوجهی به‌صورت سالانه بیشتر است. درمقایسه‌با سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۲، سامسونگ ۲۲ درصد فروش بیشتر فروش و ۱۲ درصد سود عملیاتی بیشتر تجربه کرد

سامسونگ در آینده قصد دارد جایگاهش را در بازار گوشی‌های هوشمند برتر و نیز تولید تراشه تقویت کند. تفکیک کامل نتایج مالی در پایان ماه جولای منتشر می‌شود و در آن زمان، تصویر واضح‌تری از عوامل عملکرد قوی و رشد شرکت خواهیم داشت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster