یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
لطف‌الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با تسنیم درباره تاریخ ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو از سوی وزارت صمت گفت آیین‌نامه واردات خودرو می باید تا انتهای هفته جاری به نهادهای مربوطه ابلاغ شود. پیش‌نویس مربوطه در مجلس بررسی شده و ایرادات آن به وزارت صمت گوشزد شده است.
سیاهکلی در مورد محدودیت واردات خودرو تا حجم موتور 1000 سی‌سی عنوان کرد که این موضوع بی‌احترامی به خواسته مردم است و انگار که مردم ما همیشه سوار قورباغه می‌شوند. مردم ایران حق دارند سوار ماشین خوب و موردنظر خود شوند و من نمی‌دانم چرا برخی از مدیران کشور علاقه‌مند هستند که به‌جای مردم تصمیم بگیرند.
او در خصوص محدود شدن واردات به قیمت خاصی مانند زیر 10 هزار دلار گفت که قیمت 10 هزار دلار برای قشر خاصی از مردم است و قشر خاصی استفاده می‌کنند. مردم ما دنبال خرید ماشین خوب یا امنیت جانی و رفاهی هستند. از طرف دیگر دوام و استهلاک کمتر خودرو برای مردم مهم است و می‌خواهند کمتر به تعمیرگاه بروند و هزینه کمتری به آنها تحمیل شود.
وی در ادامه گفت که در خصوص اصلاح و تدوین نهایی موارد گفته شده را در نظر خواهیم گرفت و پیگیر اصلاح آن هستیم. فعالیت در جهت اصلاح صنعت خودرو به دلیل افراد سودجو و طماع در این حوزه سخت است و کسانی که از صنعت خودرو سودهای کلان می‌برند به‌سادگی آن را رها نمی‌کنند تا این صنعت درست شود. اما ما در تلاش هستیم و سفت‌وسخت ایستادیم و امیدوار هستیم که اتفاق خوبی در این صنعت بیفتد.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در خصوص خارج‌شدن استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت از دستور کار مجلس و مهلت ایجاد شده برای ادامه کار او گفت آقای رئیس‌جمهور این استدلال را داشتند که به دلیل برنامه تقسیم وزارت صمت را به دو وزارت‌خانه بازرگانی و صنعت، اگر وزیر استیضاح شود و برای آن سرپرست انتخاب کنند جا افتادن آن وزارت‌خانه گرفتاری دارد. به همین دلیل استیضاح‌کنندگان سخنان رئیس‌جمهور پذیرفتند و به طور موقت از استیضاح کوتاه آمدند تا دوباره‌کاری نشود و هزینه‌ای به مردم تحمیل نشود.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

 • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
 • ‘);

  });


  function pinIt()
  {
  var e = document.createElement(‘script’);
  e.setAttribute(‘type’,’text/javascript’);
  e.setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);
  e.setAttribute(‘src’,’https://assets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=’+Math.random()*99999999);
  document.body.appendChild(e);
  }

  سئو سایت

  یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

  source

  source

  توسط digitalwebmaster