به دلیل استفاده از سخت‌افزار قدرتمندتر در گوشی‌ها، شرکت‌های سازنده مجبور به استفاده از سیستم خنک‌کننده پیشرفته‌تر در محصولات خود هستند تا از داغ شدن آن جلوگیری کنند. گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone 6 هم از این قاعده مستثنی نیست. کالبدشکافی و تصاویر داخلی ROG Phone 6، از حضور خنک‌کننده پیشرفته‌ای در این گوشی گیمینگ خبر می‌دهد که در ادامه به جزئیات بیشتری از آن می‌پردازیم.
ایسوس اخیرا از خانواده گوشی‌های گیمینگ ROG Phone 6 خود رونمایی کرده و این محصولات، جدیدترین پرچمداران تایوانی‌ها محسوب می‌شوند. طبق تصاویری که از اجزای داخلی این گوشی منتشر شده، سیستم خنک‌کننده پیشرفته‌ این دستگاه کاملا مشهود است.
طبق گزارش‌هایی که در این رابطه منتشر شده، از آن‌جایی که ROG Phone 6 روی قاب پشتی خود مجهز به نوعی نمایشگر اولد RGB است، ایسوس کابل روبانی شکلی را برای تغذیه آن در نظر گرفته که موضوع غیرعادی نیست. نکته جالبی که در مورد چینش قطعات در داخل ROG Phone 6 وجود دارد، نحوه قرارگیری مادربرد بین دو سلول باتری است.
ایسوس ROG Phone 6 از باتری 6000 میلی‌آمپر‌ساعتی دو سلولی بهره می‌برد و هر کدام از این باتری‌ها در طرفین مادربرد دستگاه قرار گرفته‌اند. مادربرد نیز وظیفه میزبانی از قلب تپنده این گوشی یعنی تراشه اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 را بر عهده دارد.
قرارگیری مادربرد در وسط بی‌دلیل نبوده است. ایسوس با انجام این کار قصد داشته تا حرارت تولید شده از این قسمت را به نحو بهتری کنترل کند. ایسوس سیستم خنک‌کننده‌اش را AeroActive می‌نامد. بنابراین به لطف این مکانیزم، می‌توان امیدوار بود که گوشی گیمینگ جدید ایسوس کم‌تر از قبل داغ کند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster