به زودی در نسخه بتای واتساپ شاهد قابلیت جدیدی برای پنهان کردن وضعیت آنلاین کاربران خواهیم بود. احتمالاً در نسخه های بعدی این قابلیت به صورت عمومی عرضه خواهد شد.  به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از WABetaInfo،واتساپ اکنون روی قابلیت جدیدی کار می کند که با استفاده از آن […]
به زودی در نسخه بتای واتساپ شاهد قابلیت جدیدی برای پنهان کردن وضعیت آنلاین کاربران خواهیم بود. احتمالاً در نسخه های بعدی این قابلیت به صورت عمومی عرضه خواهد شد.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از WABetaInfo،واتساپ اکنون روی قابلیت جدیدی کار می کند که با استفاده از آن کاربران می‌توانند وضعیت آنلاین بودن را پنهان کنند. طبق اسکرین شات های منتشر شده از این قابلیت در واقع می‌توان از آن به عنوان طرح تکمیل کننده تغییرات اخیر نام برد که واتساپ در جهت تنظیمات حریم خصوصی این پیام‌رسان انجام داده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 به عنوان مثال در نسخه بتای جدید این اپلیکیشن واتساپ میتوان با کمک گزینه جدید My Contacts Except وضعیت آخرین بازدید کاربران را از بقیه مخفی کرد. حتی می‌توان از بخش Last Seen گزینه Read Receipt نیز غیر فعال کرد تا دیگر افراد متوجه آنلاین بودن شخص نشوند. اکنون نیز اسکرین شات های منتشر شده نشان می دهد امکان مخفی کردن آنلاین بودن افراد وجود دارد. هرچند عدم وجود این قابلیت تاکنون در واتساپ باعث تعجب بوده است اما توسعه دهندگان آن تلاش کردند تا این قابلیت را به این پیام رسان اضافه کنند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster