رئیس واحد موبایل سامسونگ در مصاحبه‌ی جدیدی ضمن تأیید پایان گوشی‌های سری گلکسی نوت گفته دستگاه‌های این خانواده هر سال در قالب Galaxy S Ultra به بازار می‌آیند.
رئیس واحد موبایل سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده است که این شرکت کره‌ای هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی مجدد گوشی‌های سری گلکسی نوت ندارد، اما قابلیت‌هایی را که این گوشی ارائه می‌دادند در قالب گوشی‌های دیگرش دردسترس مشتریان قرار می‌دهد. سامسونگ به‌صورت سالانه مدل S Ultra گوشی‌های سری گلکسی را به‌عنوان قدرتمندترین دستگاه خود معرفی می‌کند. گوشی‌های سری S Ultra مشخصات گلکسی نوت را در خود خواهند داشت.
به گزارش GizChina، از مدت‌ها پیش اعلام شده بود که سامسونگ به‌دنبال پایان تولید گوشی‌‌های سری گلکسی نوت است. این شرکت پس از گلکسی نوت ۲۰،‌ هیچ عضو دیگری از خانواده‌ی گلکسی نوت را دردسترس قرار نداد. گلکسی S21 اولترا با قلم S-Pen و دیگر مشخصه‌های گوشی‌های گلکسی نوت معرفی شد تا به نوعی بفهمیم کره‌ای‌ها تمایلی به ادامه‌ی تولید گلکسی نوت ندارند.

Ice Universe، بلاگر معروف صنعت موبایل، در توییتر می‌گوید تی‌ام رو، رئیس واحد موبایل سامسونگ، در مصاحبه‌ی جدیدی گفته است: «از امسال به بعد، گلکسی نوت هر سال در فرم S Ultra دردسترس قرار می‌گیرد.»
گلکسی S22 اولترا به‌عنوان پرقدرت‌ترین گوشی هوشمند سامسونگ در نقش جانشین معنوی گلکسی نوت ظاهر شده است. این گوشی به‌خوبی توانسته خلأ ایجادشده بر اثر توقف تولید گلکسی نوت را پر کند. به همین دلیل منطقی است که سامسونگ توجه ویژه‌ای به دستگاه‌های سری گلکسی S Ultra داشته باشد. انتظار می‌رود شرکت کره‌ای گوشی‌های سری گلکسی S23 را در فصل اول ۲۰۲۳ معرفی کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster