شیائومی دو پوستر از لپ تاپ جدید شیائومی بوک پرو 2022 منتشر کرد که طی آن می توان به طراحی ظاهری و برخی مشخصات این لپ تاپ پی برد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی در آستانه برگزاری مراسم رونمایی از محصولات خود قرار دارد. به همین دلیل این شرکت در حال […]
شیائومی دو پوستر از لپ تاپ جدید شیائومی بوک پرو 2022 منتشر کرد که طی آن می توان به طراحی ظاهری و برخی مشخصات این لپ تاپ پی برد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی در آستانه برگزاری مراسم رونمایی از محصولات خود قرار دارد. به همین دلیل این شرکت در حال انتشار پوسترهایی از محصولات جدید خود است. در این مراسم قرار است گوشی شیائومی 12S نیز زونمایی شود که از اکنون پوسترهایی متعلق به آن نیز منتشر شده است. دیگر محصول شیائومی لپ تاپ بوک پرو 2022 است. تصاویر این لپ تاپ نیز نشان می دهد ترک پد این لپ تاپ از ترک‌پد مک بوک ایر و مک بوک پرو نیز کوچک تر است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
پیش از این نیز بسیاری از لپ تاپ های شیائومی از نظر ظاهری شباهت زیادی به مک بوک ها داشته اند. در پوستری که شیائومی از این لپ تاپ منتشر کرده است نیز مشخص است که این شرکت در طراحی این لپ تاپ از طراحی های مربوط به اپل استفاده کرده است. به گفته شیائومی ضخامت این لپ تاپ تنها 14.9 میلیمتر است و در قسمت گوشه ها حالتی گرد دارد. با توجه به اینکه مراسم رونمایی شیائومی در روز 13 تیز برگزار می شود، به زودی دیگر مشخصات این لپ تاپ نیز منتشر خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster