یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مک لارن که اخبار مربوط به حضورش در فرمول E مدت‌های زیادی است بر زبان‌ها جاری شده از پوشش بدنه اولین خودروی مسابقه‌ای خود در این رشته نسبتاً نوپا از موتور اسپرت رونمایی کرد. این تیم در فصل ۲۰۲۳ وارد مسابقات خواهند شد و استارت کار آن‌ها با قوانین Gen3 خواهد بود. خودروی کاملاً جدید فرمول E در مقایسه با نسخه قبلی از پیشرانه اضافی، ۶۰ کیلوگرم وزن کمتر، ۱۳۴ اسب بخار قدرت بیشتر و ۴۰ کیلومتر در ساعت سقف سرعت بالاتر سود می‌برد؛ و مهم‌تر از همه موارد اینکه به خاطر قدرت بالای سیستم ترمز احیا شونده جدید، خودروی جدید فرمول E اصلاً از ترمز عقب سنتی استفاده نمی‌کند.

خودروی مسابقه‌ای مک لارن که هنوز نامی ندارد از قوای محرکه تأمین شده توسط نیسان استفاده خواهد کرد. این خودرو همچنین از پوشش بدنه‌ای با طرح رنگی جدید این برند سود می‌برد و رنگ مشهور نارنجی پاپایا به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده و رنگ آبی روشن‌تر و مشکی نیز تکمیل کننده آن هستند.

از نظر ما طرح روی بدنه خودروی فرمول E مک لارن بهتر از طرح بکار رفته در خودروی فرمول یک MCL36 است. اگرچه MCL36 از رنگ نارنجی بیشتری نسبت به این خودرو استفاده می‌کند اما واقعاً ظاهرش آن چیزی نیست که از محصولات مسابقه‌ای مک لارن انتظار داریم؛ اما پوشش روی خودروی فرمول E مک لارن متوازن‌تر بوده و تشخیص رنگ‌های اصلی در طراحی آن راحت‌تر است. عناصر نارنجی‌رنگ روی پوشش چرخ ها نیز جذابیت خاصی دارند.

Aran+Milan
فرمول یک همیشه جذابتر از اینه
محمد
قدم مثبتیه هرچند به جذابیت فرمول یک نیست ولی به توسعه ماشین های برقی آینده مک لازم کمک بزرگی میکنه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster