ارزش بیت کوین در ماه می گذشته به پایین‌‌ترین حد خود از سال 2020 رسید و همین موضوع موجب خروج 1 تریلیون دلار از بازار رمزارزها شد اما حالا این این بازار بار دیگر روندی صعودی را در پیش گرفته است.
در حال حاضر ارزش رمزارزهای بیت کوین و اتریوم به‌ترتیب 21,407 دلار و 1,227 دلار بوده که علی‌رغم افت 30 درصدی آن‌ها نسبت به اوایل ماه جاری میلادی و نوامبر سال گذشته، رشد قابل قبول آن‌ها نسبت به چند هفته‌ی قبل را نشان می‌دهد. این موضوع برای دوج کوین نیز صدق می‌کند و ارزش این رمزارز نسبت به هفته‌ی گذشته رشدی 30 درصدی داشته است. احتمالاً علت اصلی این موضوع نیز پشتیبانی ایلان ماسک از دوج کوین بوده است.
در حال حاضر ارزش بازار رمزارزها در وب‌سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) کمتر از 1 تریلیون دلار (960 میلیارد دلار) بوده اما انتظار می‌رود که این موضوع در روزهای آینده تغییر پیدا کند. کاهش ارزش TerraUSD و لونا و همچنین افزایش تورم باعث شد تا ارزش رمزارزها در چند هفته‌ی اخیر روند کاهشی را در پیش بگیرد. با این وجود، بازار رمزارزها بی‌ثبات بوده و ممکن است که در چند هفته‌ی آینده نیز ارزش این بازار با کاهش روبه‌رو شود.
منبع: TechSpot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster