اپل ظاهرا به دنبال معرفی دستگاه‌های متعددی در رویداد پاییز امسال خود است و مارک ‌گورمان تحلیلگر بلومبرگ اسامی این دستگاه‌ها را منتشر کرده است. این دستگاه‌ها احتمالا از پاییز ۲۰۲۲ تا نیمه اول ۲۰۲۳ رونمایی خواهند شد. ‌
این دستگاه‌ها عبارتند از چهار مدل آیفون ۱۴، سه مدل اپل واچ، چندین مدل دستگاه مک با تراشه‌های M2 و M3، یک هدست واقعیت ترکیبی، چندین مدل آیپد، یک آیپد پرو، یک هوم‌پاد جدید و یک تلویزیون اپل تی‌وی جدید. 
گورمان گفته است که یکی از مهمترین ویژگی‌های سری آیفون ۱۴ صفحه لاک اسکرین به‌روز شده آن خواهد بود بطوریکه ما برای اولین بار در گوشی‌های آیفون شاهد قابلیت نمایشگر همیشه روشن خواهیم بود. اپل این قابلیت را قبلا در ساعت‌های اپل واچ ارائه کرده بود و حالا قصد دارد آن را در گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس عرضه کند. این دو مدل همچنین برای اولین بار در بین گوشی‌های آیفون به جای ناچ از بریدگی هول پانچ استفاده خواهند کرد و از طرف دیگر دوربین اصلی آن‌ها به جای ۱۲ مگاپیکسل ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود. 
گورمان گفته است که اپل در سال ۲۰۲۳ از درگاه USB-C روی گوشی‌های آیفون خود استفاده خواهد کرد، اما اپل تا آخر ۲۰۲۲ چندین تبلت آیپد با این درگاه معرفی خواهد کرد. این تحلیلگر پیش‌بینی کرده است که اپل امسال دو مدل آیپد پرو ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی با تراشه‌های M2 معرفی خواهد کرد و سال آینده هم یک آیپد ۱۴ تا ۱۵ اینچی به این مجموعه اضافه خواهد کرد.
نظر شما درباره محصولات جدیدی که اپل قصد دارد در پاییز امسال معرفی کند چیست؟ 
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster