درحالی بازار رمز ارزها ریزش‌های بی سابقه ای را تجربه می کند که اکنون ارزش بازار کریپتو حدود دو تریلیون دلار کاهش داشته است. هنوز مشخص نیست زمستان کریپتو تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و یا اینکه بازار ارزهای دیجیتال با یک تهدید نگران کننده همراه است یا وضعیت آن تغییر خواهد کرد. به […]
درحالی بازار رمز ارزها ریزش‌های بی سابقه ای را تجربه می کند که اکنون ارزش بازار کریپتو حدود دو تریلیون دلار کاهش داشته است. هنوز مشخص نیست زمستان کریپتو تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و یا اینکه بازار ارزهای دیجیتال با یک تهدید نگران کننده همراه است یا وضعیت آن تغییر خواهد کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، به دلیل فراز و نشیب های زیادی در بازار رمز ارزها و ریزش های اخیر برخی تحلیلگران نظراتی را در مورد وضعیت فعلی بازار اعلام کردند که می‌تواند تا حدی به افراد حاضر در آن کمک کند. از سوالات مهم کنونی فعالان بازار رمز ارز وضعیت ریزش ها و آینده آن است. اینکه آیا کریپتو با پشت سر گذاشتن روزهای طلایی اکنون دیگر برای ورود مناسب نیست؟
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
پیش از این نیز بازار رمز ارزها چندین بار چنین شرایط سخت و نزولی را سپری کرده است. ولی در نهایت هربار این زمستان به پایان رسیده است. البته هنوز برخی تحلیلگران بازار نسبت به وضعیت کنونی نگران بوده و آن را کمی متفاوت می دانند. هنوز مشخص نیست بازار کریپتو میتواند تا چه زمانی با این آزمون سخت روبه رو شود و با موفقیت از آن عبور کند.
 برخی تحلیلگران نیز جلسات فدرال رزرو آمریکا را در این بازار دخیل دانسته‌اند. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین نیز ۷۰ درصد از بالاترین رکورد خود سقوط کرده است. می توان آن را به عنوان دلیلی برای کاهش قیمت بقیه رمز ارزها دانست. از طرفی فروپاشی اکوسیستم ترا نیز باعث بی ارزش شدن ۴۰ میلیارد دلار توکن در بازار شد.
شرایط ریزش بازار کریپتو و همچنین ترس از ورود به این بازار باعث ایجاد زمستان کریپتویی شده است. از آخرین خواب زمستانی کریپتو در سال ۲۰۲۰ تاکنون ارزش این بازار به حدود ۳ تریلیون دلار رسیده بود و اکنون به کمتر از یک تریلیون دلار سقوط کرده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster