براساس گزارشی جدید، اپل احتمالاً در حال ساخت چهار مدل مک جدید با تراشه‌های سری M2 است.
مارک گورمن از بلومبرگ در جدیدترین نسخه‌ی خبرنامه‌ی PowerOn خود درباره‌ی مک‌های جدید اپل با تراشه‌های سری M2 صحبت کرده است. او جزئیاتی از نسخه‌های مختلف تراشه‌ی M2 ارائه داده که شامل M2 Pro ،M2 Max ،M2 Ultra و M2 Extreme می‌شود.
به‌گزارش 9to5Mac، گورمن انتظار دارد اپل مک‌های جدید خود را در چند نسخه به‌شرح زیر معرفی کند:

  • مک‌مینی M2
  • مک‌مینی M2 Pro
  • مک‌بوک پرو M2 Pro و M2 Max در مدل‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی
  • مک‌پرو M2 Ultra و M2 Extreme

از مدتی قبل، شایعاتی درباره‌ی مدل جدید مک‌‌مینی شنیده می‌شود. درحال‌حاضر، مشخص نیست اپل کِی می‌خواهد نسل بعدی این محصول را رونمایی کند و مدل‌های اینتل این دستگاه چه زمانی از فهرست محصولات این شرکت حذف می‌شوند.

منطقی است که نسل بعدی مک‌بوک پرو با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max به‌روز شوند. این شرکت به‌تازگی مدل پایه مک‌بوک پرو را معرفی کرده است که دقیقاً به مدل ۲۰۲۰ این محصول شباهت دارد و تفاوت اصلی‌اش در تراشه‌ی M2 است. اپل باید در آینده‌ی نزدیک، مدل ۱۴ و ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو را نیز با طراحی جدید و قابلیت‌های اضافه به‌روز کند. مارک گورمن معتقد است که اپل قصد دارد مک‌پرو جدیدی با تراشه‌های M2 Ultra و M2 Extreme معرفی کند. گفتنی است این شرکت هفته‌ی گذشته اعلام کرد مشغول‌ کار روی مک‌پرو جدید است؛ اما جزئیات دیگری از آن ارائه نداد.
جالب این است که گورمن به نسخه‌ی ۲۴ اینچی آی‌مک M2 اشاره نکرده است. او قبلاً گزارش داده بود که اپل در حال‌ کار روی آی‌مک M3 است و این یعنی کوپرتینویی‌ها می‌توانند برای معرفی مدل بعدی آی‌مک از نسل فعلی تراشه‌های خود صرف‌نظر و آن را به سیستم-روی-چیپ سری M3 مجهز کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster