از آن‌جایی که نسخه‌ی جدید مک بوک پرو از نظر ظاهری تفاوتی با نسخه‌ی قبلی ندارد، انتظار می‌رفت که اپل در طراحی داخلی آن تغییراتی را ایجاد کرده باشد اما متاسفانه چنین چیزی اتفاق نیفتاده است.
وب‌سایت NotebookCheck اخیراً تصویری از بخش داخلی مک بوک پرو‌ی جدید را به اشتراک گذاشته که سیستم خنک‌سازی، باتری و دیگر قطعات آن را نشان داده‌ است. با توجه به این تصاویر، به‌نظر می‌رسد که تنها تفاوت این نسخه از مک بوک پرو با نسخه‌ی قبلی در بخش داخلی، استفاده‌ی آن از تراشه‌ی M2 و رم بیشتر است. در واقع حتی کابلی که در قسمت میانی دستگاه قرار داشته و بخشی از باتری آن را پوشش می‌دهد نیز با مک بوک پرو‌ی قبلی یکسان است.
وب‌سایت iFixit در سال 2020 تصویری از بخش‌ داخلی مک بوک پروی مجهز به تراشه‌ی M1 را منتشر کرده بود و حالا با مقایسه تصویر یادشده با تصویر منتشرشده از بخش داخلی نسخه‌ی جدید این محصول می‌توان با اطمینان گفت که سیستم خنک‌سازی و سایر بخش‌های داخلی مک بوک پروی جدید هیچ تغییری نسبت به نسخه‌ی قبلی نداشته است.
با توجه به اینکه تغییر طراحی بخش داخلی نوت بوک‌ها به هزینه‌ی زیادی نیاز دارد، تصمیم اپل برای استفاده از طراحی مشابه در مک بوک پروی جدید قابل درک است چرا که این شرکت مبلغ زیادی را صرف استفاده از یک طراحی جدید در مک بوک ایر جدید خود کرده است. گفته می‌شود مک بوک ایر M2 از نظر طراحی، تفاوت زیادی با نسخه‌ی قبلی خواهد داشت.
منبع: Wcfftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster