توئیتر قصد دارد با راه اندازی قابلیت جدید به کاربران امکان ‌دهد تا پست های طولانی تری را ارسال کنند و به نظر می رسد به زودی این قابلیت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب محدودیت ۲۸۰ کاراکتری در ارسال پست نیز از بین میرود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، […]
توئیتر قصد دارد با راه اندازی قابلیت جدید به کاربران امکان ‌دهد تا پست های طولانی تری را ارسال کنند و به نظر می رسد به زودی این قابلیت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب محدودیت ۲۸۰ کاراکتری در ارسال پست نیز از بین میرود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، توییتر از قابلیت جدیدی به نام Twitter Notes رونمایی خواهد کرد که تاکنون بارها گزارش هایی در مورد آن منتشر شده بود. جین‌ مانچون وانگ، محقق اپلیکیشن پیش از این از ویژگی جدید یادداشت های توییتر طی تصاویری رونمایی کرده بود. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد پست های خود را همراه با تصاویر و پیوندها و یا توییت های قالب بندی شده منتشر کنند. همچنین نیما اوجی محقق دیگری در ماه می امسال چند اسکرین شات از این ویژگی منتشر کرده بود که طی آن کاربران می توانستند برای اشتراک گذاری پست ها از گزینه‌های مختلف استفاده کنند. در این اسکرین شات ها ابزار های لازم برای ایجاد پیوند های مستقل در پست ها نشان داده شده بود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
قابلیت ارسال پست های طولانی در توییتر امکان تغییر کامل شخصیت این شبکه اجتماعی را به وجود می آورد. زیرا قبلا این شبکه اجتماعی با پست های کوتاه شناخته می شد. البته در ابتدا نیز این پلتفرم تنها با ۱۴۰ کاراکتر پشتیبانی می شد و سپس در سال ۲۰۱۷ به ۲۸۰ کاراکتر تغییر پیدا کرد.
این قابلیت به طور بالقوه بهره بیشتری نیز برای توییتر خواهد داشت. زیرا انتشار یادداشت های طولانی تر در توییتر می تواند این متن ها را برای جستجوهای فهرست سازی و یا اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster