یک منبع معتبر مدعی شد به دلیل افزایش فروش دستگاه های ۳۰ دلاری ایرتگ اپل به مرور زمان، احتمالا اپل نسل دوم این ردیاب ها را نیز تولید خواهد کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل سال گذشته ایرتگ را بدون انتشار اطلاعات زیاد در مورد آن منتشر کرد. اکنون نیز یک […]
یک منبع معتبر مدعی شد به دلیل افزایش فروش دستگاه های ۳۰ دلاری ایرتگ اپل به مرور زمان، احتمالا اپل نسل دوم این ردیاب ها را نیز تولید خواهد کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل سال گذشته ایرتگ را بدون انتشار اطلاعات زیاد در مورد آن منتشر کرد. اکنون نیز یک منبع معتبر ادعا کرده است احتمالاً این شرکت به دلیل افزایش تقاضا نسل دوم آنها را نیز تولید می کند. به گفته مینگ چی کو و تحلیل‌گر محصولات اپل فروش این شرکت در سال ۲۰۲۱ حدود 200 میلیون دستگاه بوده است و احتمالاً تا پایان سال ۲۰۲۲ نیز به رقم ۳۵ میلیون خواهد رسید.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 چی کو در توئیت اخیر خود گفته است در زمان عرضه ایرتگ توجه زیادی به این دستگاه نشد اما از آن زمان تاکنون تقاضا برای آن رشد کرده است. به طوری که عرضه این دستگاه طی سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ از ۲۰ میلیون به ۳۵ میلیون دستگاه رسیده است. در صورت ادامه رشد عرضه این ردیاب احتمالاً اپل توسعه نسل دوم آن را نیز آغاز می‌کند.
در صورت صحت ادعای او احتمالا اپل به زودی نسل دوم این ردیاب ها را معرفی خواهد کرد. هنوز اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده است. اما برخی معتقدند این ردیاب در نسل جدید با ویژگیهای مانند ضد تعقیب، اسپیکرهای قویتر و طراحی متفاوت عرضه می شود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster