واتساپ با هدف افزایش حریم خصوصی کاربران تنظیمات جدیدی را برای آنها در نظر گرفته است تا ازطریق آن بتوانند تنها اطلاعات مربوط به پروفایل خود را با برخی کاربران به اشتراک بگذارند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تنظیمات حریم خصوصی جدید در واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد تا برخی اطلاعات مانند […]
واتساپ با هدف افزایش حریم خصوصی کاربران تنظیمات جدیدی را برای آنها در نظر گرفته است تا ازطریق آن بتوانند تنها اطلاعات مربوط به پروفایل خود را با برخی کاربران به اشتراک بگذارند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تنظیمات حریم خصوصی جدید در واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد تا برخی اطلاعات مانند تصویر پروفایل یا اطلاعات بخش درباره من، آخرین بازدید و وضعیت خود را تنها برای برخی کاربران به اشتراک بگذارند. به این ترتیب افراد می‌توانند در مورد به اشتراک گذاری این اطلاعات شخصی سازی هایی را انجام دهند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 پیش از این آزمایش کنندگان نسخه بتا می توانستند از این ویژگی استفاده کنند. اما اکنون تمامی کاربران به این قابلیت دسترسی دارند. به گفته حساب رسمی واتساپ در توییتر این تنظیمات با هدف مدیریت حریم خصوصی به کاربران ارائه شده است. تاکنون تنها برخی از این وضعیت ها قابل اشتراک بود یا اینکه کاربران باید به صورت کلی آنها را مخفی می کردند. اما با کمک گزینه جدید به نام “مخاطبین من به جز..” امکان شخصی سازی آن وجود دارد.
 همچنین واتساپ ویژگی جدید دیگری برای تماس های گروهی ایجاد کرده است. به طوری که کاربران می‌توانند در تماس های گروهی برخی افراد را بی صدا کنند. همچنین امکان ارسال پیام به صورت مستقیم در تماس های گروهی به یکی از کاربران وجود دارد. علاوه بر آن در صورت اضافه شدن فرد جدید به تماس گروهی به دیگر کاربران نیز اطلاع رسانی خواهد شد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster