روند نزولی قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد و امروز شاهد ریزش ارزش رمزارز شماره‌یک جهان به کانال ۱۸ هزار دلار بودیم.
چند روز پیش، ارزش هر واحد بیت کوین پس از حدود دو سال به کانال ۲۴ هزار دلار کاهش یافت. پس از این اتفاق، بیت کوین سعی کرد قیمت را بیش از ۲۰ هزار دلار نگه‌ دارد. تا چند روز قبل، نوسان‌های قیمت بیشتر در محدوده‌ی ۲۰ تا ۲۲ هزار دلار در تغییر بود.
امروز با کاهش مجدد ارزش کل بازار رمزارزها به کمتر از ۹۰۰ میلیارد دلار، شاهد ریزش شدید قیمت بیت کوین و ورود قیمت آن به کانال ۱۸ هزار دلار بودیم. هم‌زمان با این جهش قیمتی، ترس در بازار رمزارزها بیشتر شد. اکنون شاخص ترس و طمع بازار به عدد ۶ رسیده است و فقط یک واحد تا کف تاریخی ۲۰۱۹ (عدد ۵) فاصله دارد.
علاوه‌براین، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، ارزش کل بازار رمزارزها براساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ به ۸۴۵ میلیارد دلار رسیده است. تسلط بیت‌ کوین و اتریوم نیز به‌ترتیب ۴۳٫۴ و ۱۴٫۴ درصد است. گفتنی است که ارزش هر واحد اتریوم نیز پس از مدت‌ها به کمتر از هزار دلار کاهش یافت.
نمودار بیت کوین روزانه کاهش قیمت به ۱۸ هزار دلار

حال باید دید با وضعیت کنونی بازار ارزهای دیجیتال، آیا شاهد ایجاد کف قیمتی جدید و رشد ارزش بیت کوین خواهیم بود یا این روند ریزشی تا سطح بعدی (حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار) ادامه خواهد یافت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster