قابلیت جدید توییتر به نام Location Spotlight به کسب و کارها کمک می کند تا بتوانند اطلاعات تماس خود را در پروفایل قرار دهند. این ویژگی مخصوص کسب و کارها طراحی شده است که طی آن برخی جزئیات مانند موقعیت مکانی، اطلاعات تماس و ساعت کاری در پروفایل قابل نمایش خواهد بود.  به گزارش سرویس […]
قابلیت جدید توییتر به نام Location Spotlight به کسب و کارها کمک می کند تا بتوانند اطلاعات تماس خود را در پروفایل قرار دهند. این ویژگی مخصوص کسب و کارها طراحی شده است که طی آن برخی جزئیات مانند موقعیت مکانی، اطلاعات تماس و ساعت کاری در پروفایل قابل نمایش خواهد بود.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژگی جدید توییتر با نام Location Spotlight ویژه کسب و کارها رونمایی شد. طبق گفته توییتر در وب سایت خود این ویژگی به دیگر کاربران کمک می کند تا زمان بازدید از پروفایل یک کسب و کار به اطلاعات جدید در مورد آنها دست پیدا کنند. به عنوان مثال گزینه هایی مانند موقعیت مکانی، اطلاعات تماس و ساعات کاری در پروفایل قابل مشاهده است. زمانی که کاربر روی این قسمت ضربه بزند امکان دسترسی به مسیر فروشگاه از طریق برنامه های نقشه مانند گوگل مپس فراهم خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 همچنین کسب و کارها می توانند با یک شماره تلفن یا لینک برای ارسال ایمیل به مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار کنند. به عبارتی این ویژگی همانند کارت های اطلاعات کسب و کار در موتور جستجو و نقشه گوگل است که در آن اطلاعاتی همانند مکان، وبسایت و ساعات کاری نمایش داده میشود. این ویژگی به صورت آزمایشی در برخی مناطق قابل استفاده است و احتمالاً برای تمام کاربران نیز ارائه خواهد شد. جین منچون وونگ از محققان شناخته شده در زمینه اپلیکیشن ها با انتشار تصویری در مورد توییتر و تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری داده های موقعیت مکانی اعمال تغییراتی را از طریق این اپلیکیشن اعلام کرده بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster