اینستاگرام باگ نمایش استوری های تکراری را برای برخی کاربران تایید کرد. این شبکه اجتماعی همچنین اعلام کرد در حال رفع مشکل هستیم. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برخی کاربران در استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام دچار مشکل شده بودند. به طوری که برخی از استوری ها به صورت تکراری و چند […]
اینستاگرام باگ نمایش استوری های تکراری را برای برخی کاربران تایید کرد. این شبکه اجتماعی همچنین اعلام کرد در حال رفع مشکل هستیم.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برخی کاربران در استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام دچار مشکل شده بودند. به طوری که برخی از استوری ها به صورت تکراری و چند باره برای آنها نمایش داده می شود. اکنون این مشکل توسط اینستاگرام مورد تایید قرار گرفت و آنها اعلام کردند تلاش دارند این ایراد را برطرف کنند. به نظر می رسد مشکل مربوط به عدم به خاطر سپردن مکان دقیق تماشای استوری ها است. به عنوان مثال در صورت اضافه شدن یک استوری به چهار استوری قبلی یک کاربر باید به صورت خودکار تنها استوری آخر قابل نمایش باشد اما در این باگ دوباره تمام استوری های قبل از نخست نشان داده میشود.
کریستین پای سخنگوی متا به عنوان شرکت مادر اینستاگرام طی ایمیلی به ورج اعلام کرد از این موضوع آگاه شده و قصد دارد در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کند. همچنین این فرد به دلیل وجود چنین ایرادی از کلیه کاربران عذرخواهی کرد. هنوز مشخص نیست چه تعداد از کاربران با چنین مشکلی مواجه هستند و چه زمانی برای اولین بار این باگ دیده شده است.
بخش استوری از بخش های پرطرفدار اینستاگرام محسوب می شود که میزبان محتواهای بسیار زیادی در طول روز است. به طوری که کاربران می‌توانند تنها به مدت ۲۴ ساعت یک محتوا را منتشر کنند و پس از آن استوری ها به طور خودکار حذف خواهد شد. مگر اینکه کاربران آن را به صورت هایلایت در پروفایل خود ذخیره کنند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster