اپل به‌تازگی سیستم عامل iOS 16 را با قابلیت‌های متنوع معرفی کرد که از آن جمله می‌توان به شخصی‌سازی لاک اسکرین اشاره کرد.‌ اما یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این نرم‌افزار امکان پاک  کردن تعداد بیشتری از اپلیکیشن‌های سیستمی آی او اس است. ‌
همانطور که می‌دانید، اپلیکیشن‌های سیستمی به‌طور پیش‌نصب روی دستگاه ارائه می‌شوند و‌ گاهی امکان پاک کردن آن‌ها وجود ندارد. حالا اپل به کاربران iOS 16 اجازه داده است تا سه اپلیکیشن سیستمی دیگر را نیز بتوانند پاک کنند که عبارتند از Find، Health و Clock.
بد نیست بدانید که اپل برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ به کاربران اجازه پاک کردن برخی از اپلکیشن‌های پیش‌نصب iOS 10 را داد اما حالا با اضافه شدن سه اپلیکیشن دیگر تعداد آن‌ها به ۲۷ عدد رسیده است.
البته حذف بعضی از این اپلیکیشن‌ها ممکن است مشکلاتی در اجرای سایر برنامه‌ها ایجاد کند اما ‌اپل گفته است که برای مثال پاک کردن اپلیکیشن Find باعث از بین رفتن قابلیت جستجوی گوشی گمشده شما نخواهد شد.
با این‌حال، توصیه ما این است که اگر شما ضررورتی در حذف این اپلیکیشن‌ها نمی‌بیند آن‌ها را پاک نکنید و به نظر می‌رسد وجود آن‌ها روی گوشی از نبودن‌شان بهتر است.
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster