بر اساس گزارش خبرگزاری Korean، ال جی قصد دارد تا همانند سونی وظیفه‌ی تامین نمایشگر داخلی هدست واقعیت ترکیبی اپل را بر عهده بگیرد. گفته می‌شود که این هدست در سال 2023 میلادی به بازار عرضه خواهد شد.
در حال حاضر ال جی وظیفه‌ی تولید نمایشگر بیرونی هدست واقعیت ترکیبی اپل را بر عهده دارد اما ظاهراً این شرکت سعی دارد تا نمایشگر داخلی هدست مورد انتظار اپل را نیز تولید کند. این شرکت کره‌ای اخیراً تجهیزات مورد نیاز برای ساخت نمایشگرهای مینی ال ای دی را از شرکت Sunic System خریداری کرده است و به‌نظر می‌رسد که به‌زودی بخشی از زنجیره‌ی تامین نمایشگر داخلی هدست اپل خواهد شد.
گفته می‌شود که نمایشگر هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 (PlayStation VR2) بیشترین میزان تراکم پیکسلی در بین تمامی نمایشگرهای اولد موجود در بازار را داشته و در صورتی که سونی از همین نمایشگر در هدست اپل استفاده کند، این شرکت ژاپنی باز هم به عنوان رقیب اصلی اپل شناخته می‌شود. از این رو ممکن است که اپل برای تامین نمایشگر داخلی هدست واقعیت ترکیبی خود با شرکت‌های دیگری مانند ال جی همکاری کند.
نظر شما در مورد هدست‌های واقعیت ترکیبی چیست؟ به‌نظر شما آیا اپل در بازار این محصولات نیز موفق خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: NotebookCheck
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster