مدت‌هاست شرکت Ghost Robotics در حال انتشار اطلاعات جدید درباره سگ رباتیک خود به نام «Vision 60» است. این ربات یک پلتفرم ماژولار است که می‌توان آن را برای مناطق و نقش‌های مختلف به کار گرفت. اما این شرکت با یک کیت جدید از «Onyx Industries» که در حقیقت یک سیستم پیشران واتر جت است، قابلیت شنا کردن را به این سگ رباتیک اضافه کرده است.
Vision 60 یک سگ رباتیک است که می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. به گفته Ghost Robotics، این محصول می‌تواند مورد استفاده ارتش، نیروهای نظامی و همچنین مشتریان سازمانی قرار بگیرد. این ربات که پیش از این می‌توانست در خشکی و آب راه برود، حالا به لطف کیت جدید امکان شنا کردن هم دارد. این کمپانی در حساب توییتر خود ویدیوی کوتاهی از شنا کردن این ربات منتشر کرده است.
در حال حاضر اطلاع کاملی از عملکرد این نمونه جدید نداریم. برای مثال نمی‌دانیم این ربات با چه سرعتی می‌تواند شنا کند یا اینکه تا چه مدت زمانی در آب دوام می‌آورد. شرکت‌های Ghost Robotics و Onyx Industries هنوز اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده‌اند.
با وجود این موضوع، بنیانگذار Ghost Robotics که چندین ماه پیش درگذشت، در سال 2020 گفته بود که شارژدهی باتری مشکل اصلی این ربات است، اما در نهایت با استفاده از ابزارهایی امکان شنا کردن به آن اضافه می‌شود.
بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که نحوه شنا کردن این ربات با سگ واقعی متفاوت است و خبری از استفاده از پاهای رباتیک نیست. در حقیقت این سگ تنها به کمک سیستم واتر جت زیر آن حرکت می‌کند.
این کیت جدید بطور کامل قابلیت خودران ندارد و نیمه خودران است، یعنی اپراتور می‌تواند در صورت نیاز، آن را از راه دور کنترل کند. این کیت از استاندارد IP67 پشتیبانی می‌کند بنابراین می‌تواند در مدت زمان محدود و در عمق مشخص شنا کند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster