HTC قصد دارد برای دومین بار از گوشی پرچمدار جدید خود در تاریخ هفتم تیر امسال رونمایی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجودی که HTC سالها در بازار گوشی های موبایل غیبت داشته است اما بنظر می رسد قصد دارد به زودی یک گوشی پرچمدار به بازار عرضه کند. این […]
HTC قصد دارد برای دومین بار از گوشی پرچمدار جدید خود در تاریخ هفتم تیر امسال رونمایی کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با وجودی که HTC سالها در بازار گوشی های موبایل غیبت داشته است اما بنظر می رسد قصد دارد به زودی یک گوشی پرچمدار به بازار عرضه کند. این شرکت از جمله شرکت هایی بود که در ساخت گوشی هوشمند خود به فناوری بلاکچین و رمز ارز ها نیز توجه داشته است. اگرچه در مورد گوشی های هوشمند این شرکت به نام Exodus 1 و Exodus 1s که مبتنی بر بلاکچین عرضه شده است اطلاعاتی در دست نیست اما به نظر می‌رسد این کمپانی قرار است روی فناوری جدید دیگری در گوشی پرچمدار خود سرمایه‌گذاری کند.
 طبق گزارش‌های منتشر شده توسط فون آرنا کمپانی تایوانی HTC اوایل سال جاری تمرکز خود را روی عرضه گوشی پرچمدار جدید بر مبنای متاورس آغاز کرده بود. طی شایعات اخیر این گوشی ها برخلاف گوشی های مبتنی بر بلاک چین به عنوان پرچمدار بعدی این شرکت و بر مبنای فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهد بو.د هنوز اطلاعات دیگری از سایر ویژگی‌های گوشی جدید HTC منتشر نشده است. برخی گزارش ها از معرفی این پرچمدار متاورس محور در ماه آوریل خبر داده بودند. ماا به نظر می‌رسد این کمپانی تاریخ رونمایی را به زمان دیگری موکول کرده است. طبق تاییدیه این شرکت گوشی هوشمند رده بالای HTC Viverse به طور رسمی در هفتم تیر معرفی می شود.
پس از HTC U12 Plus این اولین پرچم دار این شرکت محسوب می‌شود که پس از ۴ سال وارد بازار خواهد شد. با توجه به اینکه HTC پیش از این بارها در فناوری واقعیت مجازی حضور داشته است، احتمالاً گوشی ساخته شده توسط این شرکت نیز به نام Viverse در بین طرفداران خود جذابیت بالایی داشته باشد. در صورت عدم موفقیت این گوشی ممکن است تنها در بازار تایوان به فروش برسد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster