به‌نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد سری جدید گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را با یک ترابایت و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی عرضه کند که نسبت به نسل قبل حداکثر حافظه آنها دو برابر افزایش می یابد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارشات اخیر اطلاعات دیگری درباره گلکسی زد فولد […]
به‌نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد سری جدید گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را با یک ترابایت و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی عرضه کند که نسبت به نسل قبل حداکثر حافظه آنها دو برابر افزایش می یابد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارشات اخیر اطلاعات دیگری درباره گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ سامسونگ فاش کرده است. طبق این اخبار احتمالا این دو گوشی در نسخه جدید به ترتیب یک ترابایت و ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی خواهند داشت که نسبت به نسل قبلی دو برابر حداکثر حافظه ذخیره سازی خواهد بود.
 این خبر می تواند برای افراد علاقمند به ذخیره محتوای دیجیتال خوشحال کننده باشد با توجه به افزایش حافظه ذخیره سازی مشخص نیست سامسونگ چه قیمتی را برای دو گوشی تاشو خود در نظر می گیرد. پیش‌بینی می‌شود مدل پایه گلکسی زد فلیپ 4 همان ۹۹۹ دلار باشد. در مجموع نسخه ۱ ترابایتی و ۵۱۲ گیگابایتی از گوشی های زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ عرضه خواهد شد که برای طرفداران این گوشی‌ها خبر خوبی محسوب می شود. با توجه به اینکه درگاه microSD در این دو گوشی پشتیبانی نمی شود بنابراین افزایش حافظه ذخیره سازی میتواند باعث جلب خریداران بیشتر شود.
 طبق گزارش های گذشته زد فولد ۴ از تراشه Snapdragon 8+ Gen 1  کوالکام استفاده خواهد کرد. همچنین انرژی آن توسط باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین خواهد شد. زد فلیپ ۴ نیز به تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 و باتری ۳۷۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد بود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster